reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. 😊

Hej kochane, czytam Was wiernie zawsze bo lubię to co piszecie. Mam do Was ważne pytanie bo się martwię. Otóż lekarz zlecił badanie grupy krwi mojego narzeczonego i okazało się że on ma A RhD + a ja mam B RhD -. Powiedzcie mi czy coś grozi dzidziusiowi? 😭😭😭 Bardzo się boję.
Ja z mężem też tak mamy. Dostawałam zastrzyki z immunoglobuliną w 28 tygodniu. W moim przypadku nie potrzebowałam drugiego zastrzyku po porodzie, ponieważ dzieci urodziły się z RH takim jakie mam ja. To nic strasznego 😊
 
Hej dziewczyny, cos od wczoraj mnie rozłożyło😟 głównie mokry kaszel męczący. A jeszcze mam od czwartku chorego dwulatka w domu i weź tu sie nim zajmuj... liczę, ze to od niego przeziębienie złapałam, bo z kolei u męża w pracy jakies przypadki covida sie ujawniły i jego szefostwo zamiast tym bardziej kierować na prace zdalna (pracował zdalnie 3 dni w tygodniu) to kaza mu częściej przyjezdzac, bo jego ludzie na kwarantannie😐 także trochę sie boje, w razie czego chyba zmuszę go, żeby wziął opieke na dziecko, w końcu ja mam zwolnienie na siebie...
 
Dzien dobry, dziękuję za odpowiedzi każdej która odpowiedziała 😘. A czy jeśli 5 lat temu dostałam taki zastrzyk po poronieniu w 6 tc to nic złego? (byłam w ciąży z byłym partnerem). Tylko wtedy bardzo krwawiłam i bolał mnie brzuch. W tej ciąży czuje się świetnie, za dwa dni wchodzę w 12 tydzień 💖. Nie mogłam spać całą noc po tym jak zobaczyłam wynik krwi mojego narzeczonego☹️.
 
Hej dziewczyny, cos od wczoraj mnie rozłożyło😟 głównie mokry kaszel męczący. A jeszcze mam od czwartku chorego dwulatka w domu i weź tu sie nim zajmuj... liczę, ze to od niego przeziębienie złapałam, bo z kolei u męża w pracy jakies przypadki covida sie ujawniły i jego szefostwo zamiast tym bardziej kierować na prace zdalna (pracował zdalnie 3 dni w tygodniu) to kaza mu częściej przyjezdzac, bo jego ludzie na kwarantannie😐 także trochę sie boje, w razie czego chyba zmuszę go, żeby wziął opieke na dziecko, w końcu ja mam zwolnienie na siebie...
A ile zapłacili dla szefa, żeby wymyślił przypadki covid? 🤔
Teraz szaleje grypa, która też nazywana jest covid i składa się z cząstek koronawirusa. U mnie na przychodni, wisi plakat, żeby sprawdzić jaka jest różnica między korona a grypa - nie ma żadnej. Najmniejszej.

Tez mam kaszel, mokry. Witamina C, czosnek, syrop z cebuli, mleko z miodem i czosnkiem na masle i postawi na nogi! Zdrowka! 😘

Wszystkim wizytujacym dzis życzę powodzenia i trzymam mocno kciuki za Was! Macie wrocic i chwalić się swoimi czupakabrami 🥰😍😘
 
reklama
Do góry