reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
W 1 ciąży nie kupowałam i to byl błąd, teraz kupuje dol kupiłam spodnie ciążowe to mega wygoda, górę kupuje zwykle sweterki, bluzki ale w rozmiarze rozmiar lub 2 większe i dłuższe poprostu, lub oversize jeśli przerażają Cie ceny zawsze możesz odkupić np spodnie w aplikacji Vinted polowe taniej :) ps bluzki kupuje na ciuchu bo nie uśmiecha mi sie kupowac na raz mozna powiedzieć nowych rzeczy a mozna znalezc cos fajnego w niskiej cenie wręcz groszowej:)

Spodnie ciążowe też można znaleźć w ciuchu [emoji12]

Współczuję wam tego bólu głowy. Mnie dziś kręgosłup boli a konkretnie lędźwie. Chyba za dużo wczoraj robiłam. [emoji17].

Jadę po południu do tesciow i wreszcie im powiemy o drugim wnuczku lub wnuczce [emoji4]
 
Spodnie ciążowe też można znaleźć w ciuchu [emoji12]

Współczuję wam tego bólu głowy. Mnie dziś kręgosłup boli a konkretnie lędźwie. Chyba za dużo wczoraj robiłam. [emoji17].

Jadę po południu do tesciow i wreszcie im powiemy o drugim wnuczku lub wnuczce [emoji4]
Tak tak :) nawet kupiłam za 10zl 🥰🥰 tyle ze z ciążowych typowo ubran to tylko spodnie kupuje a górę poprostu w większym rozmiarze 😀
 
Laseczki glupie pytanie,obcinacie wlosy w ciazy?ja mam juz dlugie i mnie denerwuja i chcialam zeby mi kolezanka ciachnela,i patrzylam na necie i mi wyskoczyko ze w ciazy sie nie obcina bo dziecko bedzie mialo krotki rozum?!wierzycie w takie zabobony?
Heheheheh😅😅😅😅 ja w ciąży ścięłam wlosy z dlugich na krótkiego boba a moj syn jest bardzo madry😀
 
Mój też tak kopie nogami, a już zwłaszcza przy przebieraniu i jak tu niespełna rocznemu dziecku wytłumaczyć, że nie wolno mamy kopać?? Ostatnio się wg taka przylepa zrobił i leży mi na brzuchu...a do tego jest strasznie marudny...
Ja nie jestem w stanie go nie wziąć na ręce, chociaż staram się to robić dużo rzadziej i więcej go mobilizuje do chodzenia, bo zaczął nam stawiać pierwsze kroki :)
Ja też sie obawiam żeby mniej mój bobik nie kopnął i nosze go coraz mniej głównie wyciąganie i wkładanie do łóżeczka na dworze sie dużo wycieka i babcia nam trochę pomaga bo ja coraz częściej nie mam na nic siły 😣 masakra taki spdek energii , synek niby nie jest typem co wola na rączki ale zdarzają się wieczory że by tylko na ręce chciał chyba teraz też ma takie gorsze dni przez zęby, tak samo mąż czesto w nocy daje go do nas do łóżka bo strasznie marudzi, czego nie znoszę bo boje sie o brzuch właśnie 😑
 
Laseczki glupie pytanie,obcinacie wlosy w ciazy?ja mam juz dlugie i mnie denerwuja i chcialam zeby mi kolezanka ciachnela,i patrzylam na necie i mi wyskoczyko ze w ciazy sie nie obcina bo dziecko bedzie mialo krotki rozum?!wierzycie w takie zabobony?
W życiu o czymś takim nie słyszałam 🤣Ja obcięłam bardzo krótko i jestem mega zadowolona z nowej fryzurki. Nie przejmuj się głupotami :)
 
reklama
Laseczki glupie pytanie,obcinacie wlosy w ciazy?ja mam juz dlugie i mnie denerwuja i chcialam zeby mi kolezanka ciachnela,i patrzylam na necie i mi wyskoczyko ze w ciazy sie nie obcina bo dziecko bedzie mialo krotki rozum?!wierzycie w takie zabobony?
O pani pierwsze słyszę🤣, ja celowo w maju, a potem w sierpniu scielam na long boba, a i tak mycie włosów to dla mnie wciąż wyzwanie 😝.
Scinaj będzie Ci łatwiej!
Zabobonow jest moc, mi ktos sprzedał by nie nosić nic na szyji, by się Dzidzi ❤ pepowina nie okrecila w około szyji😜. Nie chcę nawet słyszeć takich rzeczy, bo się pozniej człowiek zastanawia 😂🤭!
 
Do góry