reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

Jakbym takiej jebutnęła przez leb..
Tylko ja bym sie bała, żeby obcy kraj mieszał się w to. Za granicą mozna stracić dziecko na mrugniecie okiem. Ciężko jest bardzo je później odzyskać. Niech wnosi jak najszybciej sprawe w PL. Chociaz nie wiem czy sąd przychyli się do tego zeby zabrac dziecko do dziadków, kiedy ma ojca. Pogmatwane trochę.
Mój byly mąż tez próbował walczyć o małą żeby mieszkała u jego matki. Sąd mu od razu powiedział, że nie ma takiej możliwości, bo to rodzic jest od chowania dziecka, a nie babka czy dziadek
Niee chodzi nam żeby mieszkał z nami... Ale on bardzo tęskni do dziadków... O to chodziło... Wiem że oni są rodzicami i mają pełne prawa.. Ale ona powinna iść na odwyk... Leczyć się bo inaczej to dziecko tam zginie 😔
 
reklama
Niee chodzi nam żeby mieszkał z nami... Ale on bardzo tęskni do dziadków... O to chodziło... Wiem że oni są rodzicami i mają pełne prawa.. Ale ona powinna iść na odwyk... Leczyć się bo inaczej to dziecko tam zginie 😔
A to źle zrozumiałam, wybacz. Niech walczy chłop póki czas! Trzymam kciuki mocno za Was.
A mlody ile ma lat?
 
A to źle zrozumiałam, wybacz. Niech walczy chłop póki czas! Trzymam kciuki mocno za Was.
A mlody ile ma lat?
Dzięki 8 lat.. Mój go prawie nie widuje... Siedzi tam wsumie też nie wie po co. Takie życie pojeb... Chcieliśmy sobie ułożyć żyć razem... Ja w ciąży dziecko planowane ale jakoś człowiek się cieszyć nie może... Przyjeżdża na prenatalne zostanie tydzień czasu i zobaczymy... Może pójdziemy do prawnika
 
[QUO
Dzięki 8 lat.. Mój go prawie nie widuje... Siedzi tam wsumie też nie wie po co. Takie życie pojeb... Chcieliśmy sobie ułożyć żyć razem... Ja w ciąży dziecko planowane ale jakoś człowiek się cieszyć nie może... Przyjeżdża na prenatalne zostanie tydzień czasu i zobaczymy... Może pójdziemy do prawnika
Koniecznie. Nim będzie za późno. A takie sprawy ciągną się latami.
 
Dzięki 8 lat.. Mój go prawie nie widuje... Siedzi tam wsumie też nie wie po co. Takie życie pojeb... Chcieliśmy sobie ułożyć żyć razem... Ja w ciąży dziecko planowane ale jakoś człowiek się cieszyć nie może... Przyjeżdża na prenatalne zostanie tydzień czasu i zobaczymy... Może pójdziemy do prawnika
Idźcie, choćby po zwykłą poradę, żeby powiedział Wam jakie są rozwiązania.
 
reklama
Powiem Wam że przykro że niektóre z Was nie mają oparcia u najblizyszych. Moja mama sie bardzo ucieszyla ze znowu zostanie babcia a tata codziennie pyta jak sie czuje.
Ja jestem jedynaczką i zawsze wiedzialam ze będę mieć więcej dzieci niz 1. W sumie to zawsze marzyla mi sie trójka 😊
 
Do góry