reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Wiesz u mnie po 2 porodzie jak szlam na kontrole to lekarz powiedział ze mam guza na jajniku ... bym się nie stresowała tylko szybko załatwiał mi operacje na onkologi w Gdańsku 😌 mała miała miesiąc
Życie mi stanęło przed oczami 🥺 wycięli mi guza pobrali tkanki i wycięli więcej rzeczy niepotrzebnych ... potem po 2 tyg czekając na wyniki było koszmarne 😌😓 nie jestem wierząca ale wtedy chodziłam do kościoła codziennie ...
 
Dziewczymy pytanie robicie sobie manicure albo pedicure lakierem? Mam ten top: killys bio utwardzacz baza i myślę czy przy otwartym oknie można pomalować najpierw top, lakier i top? [emoji140]
Lekarka powiedziała, ze do 12 tygodnia nie wolno malować włosów. A co z paznokciami [emoji848]? Ponoć chodzi o zapachy.
Do 12 tygodnia nie malować włosów? [emoji23] Skąd ona się urwała [emoji14] przecież teraz farby fryzjerskie nie mają praktycznie zapachu ;) i jeżeli chodzi o zapachy to nie o ich szkodliwość tylko o nadwrażliwość na zapachy kobiet w pierwszym trymestrze o mdłości z tego powodu. Maluj nie rozgrzebuj :)
 
Wiesz u mnie po 2 porodzie jak szlam na kontrole to lekarz powiedział ze mam guza na jajniku ... bym się nie stresowała tylko szybko załatwiał mi operacje na onkologi w Gdańsku 😌 mała miała miesiąc
Życie mi stanęło przed oczami 🥺 wycięli mi guza pobrali tkanki i wycięli więcej rzeczy niepotrzebnych ... potem po 2 tyg czekając na wyniki było koszmarne 😌😓 nie jestem wierząca ale wtedy chodziłam do kościoła codziennie ...
Rozumiem, moja tesciowa ma torbiel na jajniku, nie ma macicy ma wycięta, ma zrosty, przy okazji wycieli jej kawalek jelita niechcacy i ma czesto niedrożność zagrozenie zycia od 23 lat opiekuje sie synem z porażeniem mozgowym który nie chodzi, nie mówi, sam nie je a nie poddaje się, zyje dalej, śmieje sie nie załamuje i z takich osob trzeba brac przykład, glowa do góry! Kobiety sa silne!
Ja codziennie dziękuję za ciążę i proszę o wsparcie, proszę tez SP babcie mojego meza bo byłyśmy zzyte zeby sie nami opiekowala😇
 
Dziewczymy pytanie robicie sobie manicure albo pedicure lakierem? Mam ten top: killys bio utwardzacz baza i myślę czy przy otwartym oknie można pomalować najpierw top, lakier i top? 💅
Lekarka powiedziała, ze do 12 tygodnia nie wolno malować włosów. A co z paznokciami 🤔? Ponoć chodzi o zapachy.
Dzidziu, ja rozjaśniałam włosy w 5 tygodniu, a pazurki robię cały czas 😊 Wiedzę na ten temat czerpałam z mamaginekolog 😊
 
Strasznie mnie jajaniki kłują i bolą muszę brać nospe 😌 martwię się ze nie dotrwam do wizyty 😓
Ewelinko, wszystko będzie dobrze, zobaczysz 😊 Teraz chyba taki czas u większości z nas z tymi bólami brzucha i kłuciem. Dodatkowo jeszcze dochodzi stres bo za chwilę wizyty. Zgadzam się z Dziewczynami - Twój Dzidziuś to niezły wojownik i na pewno wszystko u niego w porządku 😊 Główka do góry 😘
 
9
Tak to prawda mi lekarz napoczatku ciazy powiedział luteina to nie superglue który poskleja jak cos bedzie nie tak... Nie mamy na nic wplywu możemy tylko wierzyć ze bedzie dobrze
A moze to jakis krwiaczek?


Powiem Wam ze mówicie o tych bolach brzucha mnie to brzuch nie boli tak ogólnie tylko jak dluzej pochodzę a tak to powiem Wam ze nie czuję żadnego ciągnięcia boleści ale z Usg wynikalo ze wszystko rosnie ładnie chyba ze za wcześnie na bole
Mnie w sumie tez chyba malo boli jak tak was czytam,jak sie poloze o cos tam czasem jest,pamietam w poronionej bolalo mnie non stop,moze juz mi sie tam rozepchalo od tamtej ciazy rok temu
 
Mnie w sumie tez chyba malo boli jak tak was czytam,jak sie poloze o cos tam czasem jest,pamietam w poronionej bolalo mnie non stop,moze juz mi sie tam rozepchalo od tamtej ciazy rok temu
Mnie bolalo w ciąży z synem ciągle ale to raczej jelita bo wtedy sobie nie zalowalam jedzenia :) teraz jest inaczej nie mogę za bardzo jesc i jelita zdrowsze
 
reklama
Ewelinko, wszystko będzie dobrze, zobaczysz 😊 Teraz chyba taki czas u większości z nas z tymi bólami brzucha i kłuciem. Dodatkowo jeszcze dochodzi stres bo za chwilę wizyty. Zgadzam się z Dziewczynami - Twój Dzidziuś to niezły wojownik i na pewno wszystko u niego w porządku 😊 Główka do góry 😘
bardzo dziękuje za każde słowo otuchy 😊😘🥰 jestem tutaj z tym sama i wariuje 🤷🏻‍♀️😅
 
Do góry