reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny, dostałam od innego lekarza bez związku z ciąża morfologię krwi do zrobienia. Wyszły dwa wskaźniki poniżej normy, świadczą niby o lekkim niedoborze żelaza. On mi tam napisał, że nie ma potrzeby konsultacji, bo nie ma to wpływu na dolegliwość z jaką u niego byłam.

Myślicie że wystarczy gin spytać czy mam suplementować żelazo? Rodzinnego właściwie jeszcze nie mam, nie wiem nawet jak się wybiera w luxmedzie. :D chyba w końcu się wybiorę bo ogółem mam od dziecka często siniaki i też dość często mi leciała krew z nosa przy zmęczeniu i nie tylko. Myślicie że to może mieć związek z tym żelazem?
Najpierw warto się zorientować czy witaminy które przyjmujesz dla ciężarnych nie zawierają żelaza lub jeśli zawierają to ile bo jak przedawkujesz to kupki nie zrobisz przez miesiąc 😄
 
reklama
Myślę, że wszystkie martwimy się tak samo. Prawda jest taka, że to trochę jak loteria. Trzeba myśleć pozytywnie i wierzyć, że będzie dobrze bo i tak co ma być to będzie, a katowanie się czarnowidztwem tylko nam szkodzi. Dobrze, że mamy siebie bo w tej grupie trudniej jest zwariować 😄
Jeśli ma się za sobą kilka strat, to każdy objaw stresuje i martwi nawet jeśli robimy wszystko, by myśleć pozytywnie 🤷‍♀️
 
Ja mam termin dokladnie jak ty na 28.04
Tez bylam w 5 tyg na usg i tez byl tylko prcherzyk 5mm teraz we wtorek wizyta i mam nadzieje ze serduszko juz bedzie
Byłam na USG w 5 tygodniu niestety nie było widać zarodka tylko sam pęcherzyk wielkości 0.56 czy któraś z dziewczyn miała tak samo ?teraz kolejne USG mam w 8 tygodniu powinno być już bicie serca na USG
 
o matkooo, zapiekanki 😍
ja to odkąd w środę dotarłam do pracy to ciągle mnie mdli... nie mogę patrzeć na żadne jedzenie i picie 🤢 jeszcze nie wymiotowałam, ale czuję, że niedługo nie wytrzymam 🤮
 
Hey dziewczyny! Byłam na pierwszej wizycie h ginekologa i troszkę się martwię. Jestem w 7 tygodniu z ciąża wszystko ok, zarodek rozwija się prawidłowo, słychać było bicie serca. Jednak na drugim jajniku pojawił mi się dosyć duży torbiel bo aż 3 cm. Dodatkowo następna wizytę Pank ginekolog zleciła mi za 3 tygodnie czyli będzie to 10 tydzień ciąży. Czy to nie za odległy czas? Martwię się, ze może coś złego się wydarzyć. Myśle, żeby iść za 1.5 tyg i skonsultować z inna osoba.
 
o matkooo, zapiekanki 😍
ja to odkąd w środę dotarłam do pracy to ciągle mnie mdli... nie mogę patrzeć na żadne jedzenie i picie 🤢 jeszcze nie wymiotowałam, ale czuję, że niedługo nie wytrzymam 🤮
Mam to samo! Który tydzień? :D ja niestety od 5 tygodnia poranne wymioty, a mdłości cały dzień. Schudłam już 2 kg jak tam dalej pójdzie to ciąża lepsza dieta niż z chodakowska 😂😭
 
Mam to samo! Który tydzień? :D ja niestety od 5 tygodnia poranne wymioty, a mdłości cały dzień. Schudłam już 2 kg jak tam dalej pójdzie to ciąża lepsza dieta niż z chodakowska 😂😭
dziś 6+3, jakby jeszcze doszły wymioty to ja nie wiem 🤪 W poprzedniej ciąży nawet nie pomyślałam o mdłościach. Właśnie próbuję zjeść kanapki z serem, ale głowa mnie rozbolała 😜
 
reklama
dziś 6+3, jakby jeszcze doszły wymioty to ja nie wiem 🤪 W poprzedniej ciąży nawet nie pomyślałam o mdłościach. Właśnie próbuję zjeść kanapki z serem, ale głowa mnie rozbolała 😜
To jesteśmy w podobnym czasie 🙊 Ja dziś 7+1 , życzę Ci żeby tylko samopoczucie się polepszyło a w żadnym wypadku nie szło to w druga stronę! Ja się smjeje ze już gorzej być nie może 😂
 
Do góry