reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
A ja myślałam ze z kazdym tygodniem ryzyko mniejsze:(. Nie zdawalam sobie sprawy ze poronien jest az tyle. Az boje sie o siebie i moj wiek 😪
Myślę, że wszystkie martwimy się tak samo. Prawda jest taka, że to trochę jak loteria. Trzeba myśleć pozytywnie i wierzyć, że będzie dobrze bo i tak co ma być to będzie, a katowanie się czarnowidztwem tylko nam szkodzi. Dobrze, że mamy siebie bo w tej grupie trudniej jest zwariować 😄
 
Myślę, że wszystkie martwimy się tak samo. Prawda jest taka, że to trochę jak loteria. Trzeba myśleć pozytywnie i wierzyć, że będzie dobrze bo i tak co ma być to będzie, a katowanie się czarnowidztwem tylko nam szkodzi. Dobrze, że mamy siebie bo w tej grupie trudniej jest zwariować 😄
to prawda, to loteria 🙁 ja dziś wracając z pracy znów w korku podłapałam złe myśli, że coś nie tak, nie dam rady i tak dalej. Ale od razu myślę opanuj się i nie jesteś sama w takiej sytuacji ☺️
 
Cześć dziewczyny!
@Lawenda2021 przykro mi :(

@Dzidziu gratulacje! Kawał Człowieka ☺

Widziałam, że część z Was ma wrześniowe dzieciaczki! Ja też! Jutro będziemy świętować 7 urodziny. Właśnie piecze się drugi biszkopt na torcik, bo w tym roku wg życzenia ma być tort mamy, a nie sklepowy... 🤷🏻‍♀️
No ja jutro też będę szykować ale synek w niedz 12ste. Najlepszego dla synka🎂
 
Jeny, wy już wszystkie tak daleko, a ja dzisiaj 6t+1 😅.
Na razie normalnie pracuję, ale od jakichś 4 dni jest mi ciągle niedobrze a do tego jestem ciągle głodna. Jak coś zjem to jest mi podwójnie niedobrze. Na szczęście brak wymiotów.
Gin kazał mi się skontaktować z endo bo mam TSH 3,1. I wtedy mam mu dać znać co powiedziała.
Przez koronawirusa nawet nie mogę iść na normalną wizytę do endo.
Wkurzające to już.
Ale do endo generalnie nie ma potrzeby isc na wizyte ,leki moze dobrać Ci przez telefon. Ja jestem w stałym kontakcie z endo przez telefon i takim sposobem mam w kieszeni 150zl za wizytę które przewaznie trwala 5min z wejsciem🙂
 
reklama
Ja na pewno przytyłam.😛 Nudnosci nie mam ciagle,takie napadowe akcje,ale mam je codziennie. Ja z kolei mogłabym codziennie jesc pizzę,kanapki z serem bialym i miodem i pomidorową. Odrzuca mnie od wszelakich uzywek .A papierosy smierdza niemilosiernie🤢
Mam podobne menu, dobry wybór 😄. Zglodnialam...😃.
Papierosy 😱 ja na ulicy torsji dostalam 🤢
 
Do góry