reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Również trzymam kciuki za dzisiejsze badania, bo chyba trochę ich dzisiaj jest :D @Martxx1 o której idziesz do lekarza? Jak się czujesz?
Ja dopiero na 17, więc jeszcze kupę czasu. Ciekawe czy już cokolwiek będzie widać :)
Ja dopiero 20:30 🙄
Zwariuje do tego czasu.
Czuje sie średnio cały czas, mam wrażenie, że cały czas mi niedobrze, ale nie wymiotuję. Sutki raz szczypią mocno raz mniej, ale mam złe przeczucie. Mimo małego progesteronu lekarz nie dal nic na podtrzymanie.. Może stwierdził, że skoro jest tylko pęcherzyk nie ma co podtrzymać 🤷‍♀️
Dzisiaj jeszcze raz podejdę do tematu jeżeli wszystko będzie w porządku.
Plus jest taki, że mimo małego proga jie plamie, więc nadzieję man wielka bo i pojawiło się ciałko żółtkowe wiec jeżeli wszystko idzie w dobrym kierunku dziś powinnam już zobaczyć przynajmniej kropka 😊
Cały czas mam nadzieję, że wszystko z nim dobrze.
Ból jajników mam codziennie i ból brzucha promieniujący taki. A Ty jaj się czujesz kochana? Trzymam kciuki za Twoją wizytę ❤️❤️
 
Dziewczyny powiedzcie mi bo strasznie boli mnie gardło i coś mnie rozkłada i katar ,co można w ciąży stosować? 🙈
 
reklama
Do góry