reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
U mnie też tylko żołądek dokucza ale zwykle tak do południa a potem mogę normalnie jeść i jem i jem chyba co godzina 😄może trochę cola pomoze? Ja tam czasem lyka wezmę
Trochę boję się colę pić, bo od stycznia do kwietnia leczyłam nadżerki. Corona się pojawiła i już nie miałam kontroli, jest lepiej niż było ale nie idealnie. Od czasu do czasu jak poszaleje to boli. A teraz w ciąży dolegliwości mogą się nasilać i boję się, żeby znowu żołądka nie uszkodzić. Najgorzej, że teraz jeść trzeba (mało ważę po tym leczeniu), a mnie jak boli to tylko głodówka pomaga. Coś czuję że będzie ciężko :p
 
Jejku dziewczyny czy wy też się tak zmuszacie do jedzenia śniadań? Jest zaraz 11 a ja nadal się męczę by zjeść śniadanie cokolwiek
Różnie...w weekendy o dziwo śniadania mi nie wchodzą, po 12 wduszalam w siebie 2 kanapki z żółtym serem i pomidorem, a dziś polecialam pierwsza po cichu zjeść tak mnie ssało! Teraz MĘCZĘ grejpfruta 🤭
 
Miałam przetaczaną krew. Za bardzo mnie obciely miałam bardzo dużo szwów...
U mnie podobnie 😊 Synuś 3900, 59 cm. Doszło do krwotoku i tez mi 2 „woreczki” krwi przetaczali. Leżałam w szpitalu 10 dni. Po tym wszystkim anemia i te zastrzyki, po których sińce na pupie miałam ponad rok. Miałam ogromną traumę po tym wszystkim...
 
Hej dziewczyny :) Zapisałam się do majowych mam, kalkulator pokazuje niby datę porodu na 30 kwietnia. OM 23 lipca, ale owu sie mogła przesunąć. Powiedzcie mi kiedy Wy miałyście OM i czy jak u lekarza też wyjdzie termin na ostatniego kwietnia to będę mogła sie do Was przyłączyć? I oczywiscie gratuluję Wam wszystkim :*
 
Hej dziewczyny :) Zapisałam się do majowych mam, kalkulator pokazuje niby datę porodu na 30 kwietnia. OM 23 lipca, ale owu sie mogła przesunąć. Powiedzcie mi kiedy Wy miałyście OM i czy jak u lekarza też wyjdzie termin na ostatniego kwietnia to będę mogła sie do Was przyłączyć? I oczywiscie gratuluję Wam wszystkim :*
Pewnie ze tak.... Mi wychodzi niby 13 kwietnia.. Ale jak urodzę w 38tyg to wyjdzie koniec marca.. Także nigdy nie wiadomo..... Gratulacje
 
Ja mialam ostatnia Om 22.07 termin wychodzi na 28.04 Gratulacje!
Kiedy wizyta u gin?
Hej dziewczyny :) Zapisałam się do majowych mam, kalkulator pokazuje niby datę porodu na 30 kwietnia. OM 23 lipca, ale owu sie mogła przesunąć. Powiedzcie mi kiedy Wy miałyście OM i czy jak u lekarza też wyjdzie termin na ostatniego kwietnia to będę mogła sie do Was przyłączyć? I oczywiscie gratuluję Wam wszystkim :*
 
Hej dziewczyny :) Zapisałam się do majowych mam, kalkulator pokazuje niby datę porodu na 30 kwietnia. OM 23 lipca, ale owu sie mogła przesunąć. Powiedzcie mi kiedy Wy miałyście OM i czy jak u lekarza też wyjdzie termin na ostatniego kwietnia to będę mogła sie do Was przyłączyć? I oczywiscie gratuluję Wam wszystkim :*
Witaj i rozgość się 😊 Gratulacje z powodu ciąży 🥰
 
reklama
Hej dziewczyny :) Zapisałam się do majowych mam, kalkulator pokazuje niby datę porodu na 30 kwietnia. OM 23 lipca, ale owu sie mogła przesunąć. Powiedzcie mi kiedy Wy miałyście OM i czy jak u lekarza też wyjdzie termin na ostatniego kwietnia to będę mogła sie do Was przyłączyć? I oczywiscie gratuluję Wam wszystkim :*
Hej Martyna! Ja miałam OM 20.07., więc też końcówka kwietnia wychodzi, ale poprzednio rodziłam w 38 + 5, więc zobaczymy w którą stronę teraz ;)
 
Do góry