reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja to mam dziś taka biegunkę że nie wiem czy stać czy siedzieć 🙈😂 a zjadłam po 12 tylko Jogobelle a do obiadku do ziemniaczków jogurt typu greckiego i masz ci los 🙈 nie wiem co z tą tolerancja laktozy w tej ciąży...
 
I ja mam 36 lat i to moja 2 ciąża, (1.poroniona). Więc proszę nie pisać o starości 😆😘
😂. Ja sobie myślałam, że chłopcy pójdą do przedszkola ... w czerwcu kupiłam rower żeby wrocić do kolarstwa górskiego... z racji, że już są "odchowani" będzie fajnie 😁. No i będzie... tylko inaczej niż planowałam haha. I serio.. na początku myślałam, że to już nie ten czas i co ja teraz zrobie 😂. W ogóle wpadłam w taką depresję... cieszę się, że jest nas kilka po tej 30-tce i nie wiem na prawdę dlaczego sobie tak wkręciłam 😂
 
😂. Ja sobie myślałam, że chłopcy pójdą do przedszkola ... w czerwcu kupiłam rower żeby wrocić do kolarstwa górskiego... z racji, że już są "odchowani" będzie fajnie 😁. No i będzie... tylko inaczej niż planowałam haha. I serio.. na początku myślałam, że to już nie ten czas i co ja teraz zrobie 😂. W ogóle wpadłam w taką depresję... cieszę się, że jest nas kilka po tej 30-tce i nie wiem na prawdę dlaczego sobie tak wkręciłam 😂
Jedna z moich znajomych, która urodziła w maju b.r. skończyła 40 lat, druga jest w 34 tc i ma lat 38. Nie wspominając o jeszcze innej, która urodziła w ubiegłym roku w wieku 48 lat więc wiek nie gra roli 😄
 
Dziewczyny a z innej beczki. Ma któraś z Was cysty na jajnikach? Mnie wyszło 5 z czego jedna 9x4cm. Jeśli tak, macie jakieś objawy? Biore duphaston i luteine. Niestety bez reakcji . Trochę się boję, że będą mi je usuwac w trakcie ciąży.. Plamię, boli mnie brzuch ale z ciążą (póki co) jest ok.
 
Kilka dni temu właśnie rozmawiałyśmy z koleżanką, że ten wiek inaczej się czuje jak się urodziło wczesnie, a inaczej jak koło 30.
Ja się śmiałam, że 33 lata i ciąża, urodze będzie prawie 34, więc tragedia, a ona mówi słuchaj ja mam 38 i czuje, że spokojnie mogłabym zajść w ciążę i nie czułabym się staro, ale ja pierwsze urodziłam przed 30.
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny.
Co do sprzątania, również sprzątam jak.przed ciążą.
Witam kolejne nowe mamy.[emoji4]

Co prawda to moja druga ciąża, ale jakoś w tej czuje się jakbym nic nie wiedziała. Dziś od rana mam brązowy śluz, nie jest tego dużo, ale jednak jest. Poza tym żadnych boli Ani nic nie czuje (innych niż codziennie ) wiariowac?
 
Do góry