reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ewelina @ pisze:
Matko kochane nie uwierzycie 🥰 stał się cud ... po całej nocy w szpitalu i z rana badaniach i tabletkach bylam przygotowana na najgorsze a maleństwo mimo moich zerowych objawów i krwotoku i plamien ma się wspaniale 😉 wyszłam po domu o 13 wybaczcie ze prędzej się nie odzywałam ... odsypiałam nie przespana noc
Jeny wszystkie tu mocno kciuki trzymalysmy. Ciesze aie bardzo. To oznacza,ze masz silne dziecko to wspanialy znak😍😘
 
reklama
Hej dziewczyny dawno mnie nie bylo mialam napisac dopiero po usg ale jakoś nie daje sobie rady :( ciagle jestem nerwowa, raz mnie wkurzyla koleżanka to przezywam to jakby niewiem co to bylo, wczoraj mialam mala kolizje babka cofajac najechala na moje uchylone drzwi twierdząc ze je otworzylam w czasie gdy ona jechala a ja jej dosadnie wytłumaczyłam ze to nie prawda zdarcie miała lakieru dwie kropki na 1cm w dodatku ze swojej winy ale swoje nerwy musialam przejść i do tej pory to przezywam, syn moj w dzien nie chce chodzić na drzemke mimo ze sie przewraca ze zmeczenia a ja godzine probuje go polozyc na wszelkie sposoby i jakoś mi tak smutno i zle :((( Wy tez macie takie gorsze dni czy raczej euforia?


Ps widzę ze duzo mnie ominęło przez te kilka dni :) Ewelina dobrze ze wszystko skonczylo sie u Ciebie jak najlepiej ❤️ masz silnego kropka :) Gosiaczek mowila zeby nie nastawiać sie na najgorsze tylko wierzyć ze bedzie dobrze❤️ z tego co widze wszystkie macie sie dobrze ❤️


No taki dzień mailam wczoraj, a wisienką na torcie bylo, to że mi dysk wypadł! Kurtyna! 🙃
 
Matko kochane nie uwierzycie 🥰 stał się cud ... po całej nocy w szpitalu i z rana badaniach i tabletkach bylam przygotowana na najgorsze a maleństwo mimo moich zerowych objawów i krwotoku i plamien ma się wspaniale 😉 wyszłam po domu o 13 wybaczcie ze prędzej się nie odzywałam ... odsypiałam nie przespana noc 💗💙❤️💗Zobacz załącznik 1168612
Od wczoraj wszystkie marzyłyśmy aby przeczytać właśnie taki post od Ciebie 😍 Rozpłakałam się ❤️
 
reklama
Matko kochane nie uwierzycie 🥰 stał się cud ... po całej nocy w szpitalu i z rana badaniach i tabletkach bylam przygotowana na najgorsze a maleństwo mimo moich zerowych objawów i krwotoku i plamien ma się wspaniale 😉 wyszłam po domu o 13 wybaczcie ze prędzej się nie odzywałam ... odsypiałam nie przespana noc 💗💙❤️💗Zobacz załącznik 1168612
Ja wiedziałam, że przyniesiesz dobre wieści! Zobaczcie, że te nasze dzieci często są silniejsze od nas! ♡
 
Do góry