reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Tak mnie tez ciagnie a szczegolnie na pomidory gdzie one mogly sobie byc lub nie byc kiedys.Teraz moja ulubiona kanapka jest chleb z maslem z rozsmarowana feta i na to pomidor cebula pieprz sol,jeszcze jakby tam byl ogorek kiszony i zwykly to tez przygarne
To ja z kolei warzywa, które uwielbiam i to jest główne źródło mojej diety, aktualnie nie mam zbytnio ochoty :p głównie wcinam kanapki z dżemem truskawkowym albo miodem 🤷🏻‍♀️ I banany 😂 za to z kolei mega odrzuca mnie od wszelkich smażonych rzeczy i jakiś ciężkich sosów. Generalnie tylko mam ochotę na to co jest mega lekkie.
 
reklama
A dla mnie warzywa są blee.. Jak pomyślę że mam robić obiad z warzyw to mi się rzygać chce 🤢 gdzie wcześniej codziennie sporo warzyw, fast foody blee, jedynie słodkie póki co tak ale bez szału 😜
Ja dzie fajitas robilam,tyle tych meksykanskich przypraw tam bylo ze meka to byla straszna,no ale maz lubie to sie poswiecilam
 
Dziewczyny, siedzę i analizuję moje wyniki bo od lekarza nie dowiedziałam się kompletnie nic. Powiedzcie mi, czy jeśli mam w moczu bilirubinę na poziomie 1,0 mg/dl kiedy norma to "nieobecna" i Leukocyty 58,20 w.p.w a norma to 0-8 w.p.w to mam się czym martwić...? Do tego są nieliczne bakterie, nabłonki okrągłe i płaskie (norma to nieobecne lub w przypadku płaskich pojedyncze)
A to sa normy lab czy normy dla kobiet w ciazy?bo to chyba cialo szaleje w ciazy
 
reklama
Do góry