reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Mnie też dziewczyny dzisiaj coś pochwa kuje.. Nie wiem czy to przez lot, zmęczenie, cytologie czy zbliżającą się date miesiączki, w sobotę mam położna zobaczymy co powie.. Póki co nie jest to mocne kucie,
 
reklama
.QUOTE="Dzidziu, post: 19991291, member: 197377"]
Pięknie!!! Graaatki ❤
Jesteś 5 dni do przodu, ale ja prenatalne mam na 11.09, wiec podobnie!!
Niech rosną Maluchy!!! 🙂😀

Dziekuje <3
Prenatalne tez mam 11.09, cos mi sie pokrecilo, ze dzis piatek, a to dopiero sroda ... :D
Na kiedy masz termin?
[/QUOTE]
Ooo wg lekarzy i 1.USG na 04.04-05.04 zatem mamy pewnie blisko, wg poniedziałkowego USG dzis 8+4, wg OM 8+5. Termin prenatalnych wyznaczyli po 6+1, gdize wg OM było 6+4.
 
Kupilam jakis mix do robienia babeczek,mix ciasto i obok jakis krem bananowy.
Boze siedze i jem,wyszlo 15 zajdlam juz 8!maz sie nie zalapie...jak robilam to bralo mnie na mdlosci ale teraz to cudowne i nawet tem krem mi wchodzi
Spoko, ja dziś wtrąbiłam 3 batony bounty 😅 Jakoś mi słodkie smaki w tej ciąży najbardziej odpowiadają 😁
 
reklama
Do góry