reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Witam wszystkich 🙂 czytam was odkąd test wyszedł mi pozytywny a to już będzie ze 3 tygodnie. Nie chciałam wcześniej pisać, dopiero wczoraj miałam wizytę u lekarza i do tej pory jestem w szoku bo będą bliźniaki 😱😱😱 a szukał jeszcze trzeciego, bo jakiś cień mu mignął ale zostało przy dwójce maluchów 😛, cieszę się ale jestem przerażona jednocześnie, jak się otrząsnę napiszę coś więcej o sobie 🤭
 
reklama
Cześć dziewczyny. u mnie ostatnie dni to dramat. Mdłości i wymioty 24na dobę. Jak sobie z tym radzicie ?
Ja jak wstaje to odrazu coś muszę wsadzić do buzi.. Jeść się nie chce ale pije do śniadania herbatę i imbirem i jakoś pomaga, i cole zero pije jak jest tragedia, no i najlepiej to cały dzień był leżała i nic nie robiła 🤣
 
Dzień dobry dziewczyny. Kolejna ciężką noc za mną. Nie wiem czy mi jakie stany depresyjne z przeszłości wracają czy co ale miałam tak straszne koszmary w nocy takie związane z przeszłością i takie realistyczne jakby to było naprawdę 😔 obudziłam się taka zmęczona , czy wy też miewacie od czasu ciąży takie ciężkie sny prześladujące?
Oj tak mi ciagle snia sie poronienia i krwotoki albo ze rodze w 20tygodniu.. rano wstaje ledwo zywa 🤦‍♀️
 
Witam wszystkich 🙂 czytam was odkąd test wyszedł mi pozytywny a to już będzie ze 3 tygodnie. Nie chciałam wcześniej pisać, dopiero wczoraj miałam wizytę u lekarza i do tej pory jestem w szoku bo będą bliźniaki 😱😱😱 a szukał jeszcze trzeciego, bo jakiś cień mu mignął ale zostało przy dwójce maluchów 😛, cieszę się ale jestem przerażona jednocześnie, jak się otrząsnę napiszę coś więcej o sobie 🤭
Wow gratulacje
 
Witam wszystkich [emoji846] czytam was odkąd test wyszedł mi pozytywny a to już będzie ze 3 tygodnie. Nie chciałam wcześniej pisać, dopiero wczoraj miałam wizytę u lekarza i do tej pory jestem w szoku bo będą bliźniaki [emoji33][emoji33][emoji33] a szukał jeszcze trzeciego, bo jakiś cień mu mignął ale zostało przy dwójce maluchów [emoji14], cieszę się ale jestem przerażona jednocześnie, jak się otrząsnę napiszę coś więcej o sobie [emoji2960]
A tak się wczoraj zastanawiałam czy którejś z Nas bliźniaki się trafią :) podwójne gratulacje !!![emoji7][emoji7][emoji7][emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
Nie za dobrze, pęcherzyk jest ale trochę mały jak na ten etap .zaledwie 3 mm.- 6+0tc.nie wiadomo czy coś z tego będzie. Narazie kwas foliowy i wizyta za 2 tyg.wtedy już powinno być serce ,a jak nie będzie i krwawienia tez nie dostanę to wiadomo-szpital i czyszczenie .tsh 2.345 narazie bez tabl.powiedział że do 3 może być jeśli nie mam problemów z tarczyca.
Tak że na spokojnie. Powiedział że decyzja o pracy była słuszna ze ją podjęłam tak że czekamy ..czekamy. [emoji4][emoji4]
 
reklama
Witam wszystkich 🙂 czytam was odkąd test wyszedł mi pozytywny a to już będzie ze 3 tygodnie. Nie chciałam wcześniej pisać, dopiero wczoraj miałam wizytę u lekarza i do tej pory jestem w szoku bo będą bliźniaki 😱😱😱 a szukał jeszcze trzeciego, bo jakiś cień mu mignął ale zostało przy dwójce maluchów 😛, cieszę się ale jestem przerażona jednocześnie, jak się otrząsnę napiszę coś więcej o sobie 🤭
Witamy i gratulujemy! Super, ale Ci sie trafiło! Ja sie trochę bałam, ze u mnie bedą bliźniaki, bo mój mąż jest bliźniakiem i moja babcia tez urodziła bliźniaki, a jedno dziecko juz mam😉 ale miałam juz usg i jest jedno😉
 
Do góry