reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny:)
Po przewertowaniu znacznych treści w internecie,trafiłam do Was.
W sumie nie wiem jak,ale udało się po raz pierwszy w życiu.Tydzień temu zobaczyłam II kreski. Czuję sie jak dziecko we mgle. Stos pytań a wizyta u lekarza dopiero za tydzień. Jedyne objawy jakie mam to bolące piersi i pobolewające jajniki. Z tym bolacym brzuchem to jest koszmar. W internecie piszą,ze to moze być wszystko.Zarowno normalny objaw jaki i .....boję sie nawet pisać. A wy jak sie czujecie? U mnie 5 tc 3 dzień.
hej powiem tak 😊☺️😉 jak trochę boli to jest ok bo tam się wszystko po malutku przygotowuje 😉 martwiła bym się trochę bardziej jak by ten delikatny ból zniknął 😉
 
Wy tak piszecie o tej cukrzycy,a j odkąd pamiętam nigdy nie miałam cukru w normie,zawsze 100,101,102,103,Coś takiego. A teraz się obudziłam po 12h snu. Mam nadzieję,że cukrzyca ciążowa mnie ominie,bo nie wyobrażam sobie kłuć się igłami. Ja na każdym pobraniu krwi mdleje...
 
Moja beta z wczoraj 5563 :-)
Niestety wczoraj też lekkie plamienie bo się zestresowałam . Następna beta w poniedziałek - oby wszystko było dobrze .
P.s jade w góry ale żadnego chodzenia. Raczej małe spacery i wypoczynek psychiczny i fizyczny ☺️
 
U mnie dzisiaj 6+6 wizyta 20sierpnia. Ale rano męczą mnie mdłości.... Na szczęście nie są takie duże jak w poprzednich ciążach i doskwierają rano a nie przez cały dzień to na pewno plus 🙃
Co do wagi to aktualnie ważę jakieś 3kg mniej niż ważyłam jak szłam do porodu z pierwszą córa 🤷🏻‍♀️🙈
Ale czuję się lepiej bo ja miałam odwrotny problem bo przy 178 ważyłam 53kg. Teraz startuje z 60 zobaczymy na ilu skończę
 
reklama
Do góry