reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

E to ja dziś sobie zrobię jogę dla ciężarnych :)

A co z seksem? Powiem szczerze,że byłam mocno zdziwiona,kiedy lekarz mi powiedział,że KATEGORYCZNIE NIE do 12 tc, nawet nie zbadał mnie, ani nie zrobił wywiadu. Ja potem zaczęłam czytać,że przeciwwskazania to np. plamienia, obniżona szyjka, poprzednie poronienia itp.
Zastanawiam się, na jakiej podstawie stwierdził,że u mnie KATEGORYCZNIE nie wolno?🧐
U mnie napewno będzie zakaz przez poprzednią ciąże i skracającą się szyjke. Ale wiem, że skoro nie ma przeciwskazań to można współżyć normalnie
 
reklama
E to ja dziś sobie zrobię jogę dla ciężarnych :)

A co z seksem? Powiem szczerze,że byłam mocno zdziwiona,kiedy lekarz mi powiedział,że KATEGORYCZNIE NIE do 12 tc, nawet nie zbadał mnie, ani nie zrobił wywiadu. Ja potem zaczęłam czytać,że przeciwwskazania to np. plamienia, obniżona szyjka, poprzednie poronienia itp.
Zastanawiam się, na jakiej podstawie stwierdził,że u mnie KATEGORYCZNIE nie wolno?🧐
Szczerze to ja nie spytakam a sex był... Ach zapytam we wtorek na wizycie czy można
 
Śmieszne l4 dal ale usg nie zrobił 🤣ale dobrze odpoczywaj, a mogę spytać po co acard?
Też się ubawiłam, ale narazie nie ciążowe dał :) ważne, że nie muszę dźwigać i denerwować się w pracy.
Acard stosuje się podobno przy poronieniach nawykowych, więc profilaktycznie po poprzedniej ciąży. Poprawia ukrwienie, ułatwia dobre zagnieżdżenie.
 
Cześć dziewczyny ;) Dołączam do Was na razie po cichutku z powodu trzech pozytywów i 7 dni od planowanej @, która nie przyszła. Ciąża jeszcze nie potwierdzona, jutro mam lekarza. Z obliczeń wychodzi dziś 4tc + 5d, ciekawe czy cokolwiek będzie już widać 🤔
Hej i jak u lekarza? Miałaś już wizytę?
 
Też się ubawiłam, ale narazie nie ciążowe dał :) ważne, że nie muszę dźwigać i denerwować się w pracy.
Acard stosuje się podobno przy poronieniach nawykowych, więc profilaktycznie po poprzedniej ciąży.
No pewnie to dobrze trafiłaś na jakiegoś ludzkiego lekarza, bo z tego co dziewczyny piszą to jest dramat.. 🤦‍♀️
 
No pewnie to dobrze trafiłaś na jakiegoś ludzkiego lekarza, bo z tego co dziewczyny piszą to jest dramat.. 🤦‍♀️
No przekonałam się do niego niedawno - pierwsza wizyta to był dramat. Ale jak wróciliśmy do starań, to wszystko wytłumaczył, przypilnował badań, więc tak jest ludzki, choć ma specyficzny sposób bycia i jak ktoś jest bardzo delikatny może go wziąć za gbura :)
 
Cześć Dziewczyny 🙂,
mam nadzieję, ze wkrótce na dobre do Was dołączę - u mnie wczoraj test pozytywny, a dziś negatywny - jestem na urlopie u chwilowo nie mogę kupić kolejnego testu. Co prawda powinnam testować dopiero w pon, ale nie wytrzymałam 😛
 

Załączniki

  • FA28B224-243C-40BD-B520-58B0BCAF946D.jpeg
    FA28B224-243C-40BD-B520-58B0BCAF946D.jpeg
    862,3 KB · Wyświetleń: 68
reklama
Do góry