reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Wtedy właśnie nie bolało mnie nic. Tylko piersi nabrzmiale. Dopiero jak pojawiło się plamienie to zaczely się skurcze macicy i ból kręgosłupa. I dzień przed planieniem przestaly mnie boleć piersi.

Jak ja się teraz przestraszyłam :(
Wieczorem i całą noc miałam okropne, niesamowite skurcze. Koło południa przestało mnie boleć wszystko, do tego biust przestał być nabrzmiały :( Mój mąż powiedział,że przesadzam,ale wydaje mi się,że coś jest nie tak. Całe południe wczorajsze i noc zwijałam się z bólu, a teraz nic, mam mnóstwo sił... Mam nadzieję,ze to nie jest cisza przed burzą :(
Trochę dla mnie dziwne,że tak z minuty na minutę przestał mi puchnąć biust? Dałabym sobie rękę uciąć,że miałam wczoraj inne piersi, niż dziś, inne brodawki. Teraz się będę zastanawiać,czy coś się nie dzieje:/
 
Jak ja się teraz przestraszyłam :(
Wieczorem i całą noc miałam okropne, niesamowite skurcze. Koło południa przestało mnie boleć wszystko, do tego biust przestał być nabrzmiały :( Mój mąż powiedział,że przesadzam,ale wydaje mi się,że coś jest nie tak. Całe południe wczorajsze i noc zwijałam się z bólu, a teraz nic, mam mnóstwo sił... Mam nadzieję,ze to nie jest cisza przed burzą :(
Trochę dla mnie dziwne,że tak z minuty na minutę przestał mi puchnąć biust? Dałabym sobie rękę uciąć,że miałam wczoraj inne piersi, niż dziś, inne brodawki. Teraz się będę zastanawiać,czy coś się nie dzieje:/
Pamiętaj że kobieca intuicja nie zawodzi mnie nie zawiodła w kwietniu... Niestety 😔. Mam nadzieję że u ciebie będzie wszystko ok.. A który to tydz ciazy
 
Pamiętaj że kobieca intuicja nie zawodzi mnie nie zawiodła w kwietniu... Niestety 😔. Mam nadzieję że u ciebie będzie wszystko ok.. A który to tydz ciazy
Nie wiem, lekarz mnie nie zbadał,ale wg aplikacji 5+2 :(

Mąż mówi,że przesadzam,ale dla mnie to dziwne,że piersi przestały być obrzmiałe :( W ogóle mnie nie bolą :(
 
Z obliczeń wynika, że 5+2, może to moje wariactwo..
Ale to pierwsza ciąża wyczekana po kilku miesiącach i tak, bardzo chciałabym już wiedzieć, czy wszystko w porządku :)
Wcześniej niż w 6tygodniu to w sumie bez sensu isc bo często jeszcze nic ciekawego tam nie ma. Zawsze możesz zrobić se bete i przyrost po 48h😉
 
a to tak w temacie widocznego już brzuszka, jutro zaczynam 7tc, a taki brzuch z synem miałam w 14tc...:p xD
 

Załączniki

  • 15971603984033014430896598595949.jpg
    15971603984033014430896598595949.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 82
reklama
Jak ja się teraz przestraszyłam :(
Wieczorem i całą noc miałam okropne, niesamowite skurcze. Koło południa przestało mnie boleć wszystko, do tego biust przestał być nabrzmiały :( Mój mąż powiedział,że przesadzam,ale wydaje mi się,że coś jest nie tak. Całe południe wczorajsze i noc zwijałam się z bólu, a teraz nic, mam mnóstwo sił... Mam nadzieję,ze to nie jest cisza przed burzą :(
Trochę dla mnie dziwne,że tak z minuty na minutę przestał mi puchnąć biust? Dałabym sobie rękę uciąć,że miałam wczoraj inne piersi, niż dziś, inne brodawki. Teraz się będę zastanawiać,czy coś się nie dzieje:/
Z takimi dolegliwościami jak skurcze to się jedzie na IP, bo skurcze rzadko kiedy nie zwiastują problemu...u mnie 2 skurcze skończyły się poronieniem samoistnym i też z dnia na dzień minęły mi po nich objawy...mam nadzieję, że u Ciebie to jednak nic takiego, ale musisz to sprawdzić, w takich sytuacjach się nie czeka!
 
Do góry