reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja pracuje w komunikacji miejskiej w Londynie i wczoraj juz rozmawiałam z przełożoną. Póki co szukają mi innego zajęcia bez kontaktu z taką ilością ludzi a w międzyczasie ja siedzę w domu.
Dziwnie mi tak. Biura pozamykane, w zeszłej ciaży pracowalam przy komputerze do 36 tygodnia a teraz nawet tego nie ma..
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Przeczytałam wszystkie strony i w końcu mogę się z Wami przywitac. Wychodzi na to ze jestem w 6 tygodniu. Ostatnia miesiączka zaczęła się 1lipca. 30lipca pierwszy test - pozytywny, a 3 sierpnia drugi test bardzo pozytywny :D 5dni po owulacji czułam już ze jestem w ciąży :) To moja pierwsza ciąża i udało się w pierwszym cyklu, więc jestem zaskoczona ze tak szybko i bardzo szczęśliwa :) Mam tylko nadzieje ze wszystko będzie dobrze i nie mogę się doczekać aż potwierdzi to lekarz 17 sierpnia. Gratuluję Wam przyszle mamusie i cieszę się że będziemy mogły się tu wspierać :)
Możesz mi napisać, co to znaczy że już 5 dni po owulacji czułaś się w ciąży? Tzn. ile dni po stosunku? Bo ja czekam i nie wiem, czy się doczekam :D
 
Miałyście też taki problem z umówieniem się na wizytę do gina?
Jestem trochę wkurzona już, płacę za prywatną opiekę i nie mają dla mnie terminu...
A prywatna wizyta u ginekologa,który potem mógłby prowadzić mi ciążę w enel-med, też dopiero za tydzień.
Ja już fiksuje.. nie mam żadnych objawów ciążowych i zaczynam się martwić, czy to nie moje urojenia, pomimo tego, że wynik 2 razy pozytywny..
Chciałabym wiedzieć, czy faktycznie jest się z czego cieszyć, czy wszystko okey?
 
To ja mam odwrotne pytanie. Czy jest ktoś, kogo w ogóle brzuch nie boli? Nie bolał ani razu i nawet go nie czuć? Czy to dlatego, że to moja druga ciąża i macica nie musi tak pracować? Heh, boli źle, nie boli też nie dobrze. :)
Mnie tez malo bolal,rok temu bolal duzo mocniej,lubie twoja teorie ze przy drugiej sie mniej rozciaga,moze tak jest?
 
Miałyście też taki problem z umówieniem się na wizytę do gina?
Jestem trochę wkurzona już, płacę za prywatną opiekę i nie mają dla mnie terminu...
A prywatna wizyta u ginekologa,który potem mógłby prowadzić mi ciążę w enel-med, też dopiero za tydzień.
Ja już fiksuje.. nie mam żadnych objawów ciążowych i zaczynam się martwić, czy to nie moje urojenia, pomimo tego, że wynik 2 razy pozytywny..
Chciałabym wiedzieć, czy faktycznie jest się z czego cieszyć, czy wszystko okey?

A w którym jesteś tygodniu? Za tydzień to dobry termin moim zdaniem. Chyba, że jesteś w 10tc. 😄 Ja pierwszą wizytę mam w 8tc.
 
Witajcie dziewczyny...
Chciałam się przywitać...
Pogratulować wszystkim dwóch kreseczek..
Troszkę o mnie... Mam 34lata dwójkę dzieci..
W maju tego roku straciłam ciążę w 8tyg... Serce przestało bić 😔.
Nie poddawałam się i ostatnia miesiączkę miałam 7lipca także według obliczeń 5tydz ciąży...wizyte mam za tydz.. Chciałabym się spytać o wasze objawy... U mnie za dużo ich nie ma.. I nie wiem czy się martwić... Przyjmuje któraś mama euthyrox 25.. W poprzedniej ciąży miałam wysoki wynik i dlatego teraz zostal mi przepisany....
Witaj,ja nie wiem co sie dzieje moze latem przez to slonce jakos ma sie mniej objawow??
 
Witaj,ja nie wiem co sie dzieje moze latem przez to slonce jakos ma sie mniej objawow??
Hej... Z tego co czytam to większość z nas ma male objawy albo wcale.... 🙄. Ja latam częściej do toalety i ziewam ciągle zmęczona jestem... Ale nie ma nudności... Bolących piersi... Może delikatnie.. Moja gin mówi że objawy się nasilają i przeważnie przychodzą w 7tyg.. 🙄Zobaczymy
 
A ja witam się w 6+2 tc, hmm piersi mnie trochę po bokach bolą ale odrobinę za to nie wiem czy wy też tak macie ale podczas przytulania od tyłu albo ogólnie jak mnie mąż złapie za biust mnie taka wścieklizna bierze nie wiem co się stało ale mnie to teraz tak denerwuje haha nie podchodź bez kija :) Jutro na 11:40 pierwsza wizyta, a co do bólów podbrzuszu to nie mam ale czasem mnie w jajniku lub macicy zakłuje,w poprzednich ciążach też tak miałam. Mam pytanie o ciążę biochemiczne to co test wychodzi pozytywny okres może się spóźnić ale potem @i tak przychodź??
 
reklama
Ktoś pisał o napadach głodu... Straszne! A co najlepsze, zjem jak ptaszek i dość..

Piersi bolą, ale delikatnie..

CzarnaMama - kiedyś mi ciężarna koleżanka, która pracowała do 7 miesiąca, powiedziała - idź na zwolnienie, nikt tego nie doceni.

Co do bety - w poprzedniej ciąży nie robiłam, w tej potrzebowałam, żeby choć trochę być spokojniejsza. W sobotę beta 108, dzisiaj 530 wiec ładnie przyrasta.
 
Do góry