reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Tak, ja czułam, że jestem w ciąży jeszcze zanim test zrobiłam, a zrobiłam go przed @ i pokazywał mi bladą kreske przez jakieś 3 dni z rzędu...kręciło mi się w głowie, bolało podbrzusze i miałam ten posmak metaliczny i podwyższoną temperaturę...jedyne czego nie czułam to ból piersi i to mnie niepokoiło
daj znać jak po wizycie bo jesteśmy w podobnych terminach i jestem ciekawa czy już było ❤️ ja pierwszy raz idę w czwartek😁
 
reklama
Witajcie dziewczyny:)

Podczytuje Was już od kilku dni ale nie miałam jeszcze odwagi napisać. Chciałam poczekać do pierwszej wizyty żeby mieć pewność że rzeczywiście znalazłam się w odpowiednim dziale tego forum. Jutro pierwsza wizyta, równo 6 tydzień. Bardzo chciałabym usłyszeć że wszystko okej bo to pierwsza dzidzia:)

Pozdrawiam :)
 
Witajcie dziewczyny:)

Podczytuje Was już od kilku dni ale nie miałam jeszcze odwagi napisać. Chciałam poczekać do pierwszej wizyty żeby mieć pewność że rzeczywiście znalazłam się w odpowiednim dziale tego forum. Jutro pierwsza wizyta, równo 6 tydzień. Bardzo chciałabym usłyszeć że wszystko okej bo to pierwsza dzidzia:)

Pozdrawiam :)
Cześć! :) trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze! ✊ a powiedz w którym jesteś tyg i na kiedy masz termin? Ja też mam jutro pierwsza wizytę ale dopiero jestem w 5+5 tyg, mam nadzieje, ze już lekarz będzie mógł coś stwierdzić czy jest ok ;)
Jak się czujesz?
 
To jestem po usg i moja kruszynka ma się super! :D <3 :) serduszko pięknie bije, wszystko tak jak powinno być, tylko po bokach pęcherzyka są takie dwa wybrzuszenia i lekarz powiedział, że nie ma pojęcia co to jest, bo pierwszy raz coś takiego widzi xD powiedział, że to nic niepokojącego, ale powiem wam, że jak zobaczyłam na początku 3 kulki w tym pęcherzyku to prawie z fotela zjechałam xD mam przyjść za 2 tygodnie :) nie wiem teraz, czy zostać z wami, bo z usg wychodzi, że to 5t + 6d i termin porodu na 31.03.2021 :p :) :D
 

Załączniki

  • 15965679385572368640802547334544.jpg
    15965679385572368640802547334544.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 88
Cześć! :) trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze! ✊ a powiedz w którym jesteś tyg i na kiedy masz termin? Ja też mam jutro pierwsza wizytę ale dopiero jestem w 5+5 tyg, mam nadzieje, ze już lekarz będzie mógł coś stwierdzić czy jest ok ;)
Jak się czujesz?
Wg internetów dzisiaj równo 6 tydzień. Termin wg kalkulatorów 02.04:) czuję się okej. Zdarzają się lekkie zawroty głowy i oczywiście ból piersi. Obecnie zmagam się małym przeziębieniem. Mam nadzieję że to nie wpłynie na źle na dzidzię:)
 
Kurcze cały dzień brzuch bolał na okres, ale okresu nie ma, więc nadzieja jeszcze jest. Jutro zrobię z rana test, a jak okres nie przyjdzie to w czwartek beta. Ciekawe co pod ta 6 się kryje [emoji57]
 
No jestem już po badaniu...widać jakiś mały pęcherzyk 2,3 mm ale nie był mi w stanie nic powiedzieć na razie..
zachowywać się jak we wczesnej ciąży i czekać.. w piątek zrobic znów BETA a w przyszłym tygodniu ponowne USG. Na jajnikach nic nie ma także pozamaciczna to nie jest ciaza.. albo się rozwinie albo nie.. odpoczywać leżeć
Bety rosły co 48h
40
110
I wczoraj 240
Bo beta jest za mała jeszcze żeby coś było widać, ja przy becie 1200 nic na usg nie mialam jeszcze😉
 
reklama
Do góry