reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Gratuluję wszystkim kreseczkom :*
A ty? Zrobiłaś dziś rano test?
hchyskjok6whd8wy.png
 
Cześć dziewczyny!
Mogę do Was dołączyć? Przyznam, że chciałam przeczytać wpierw całe forum, żeby się z Wami zapoznać , ale jak zobaczylam te 97 stron, to mi się odechciało, heh 🙂
Napisze troszkę o sobie- mam już jedna prawie 3 letnią córeczkę, i jakoś za parę miesięcy (z różnych względów) chciałam się starać o dzidzię. Tak się złożyło, że sobie z mężem trochę wypiliśmy (jedno piwo, żeby nie było, ale mnie upilo), że się kochaliśmy mimo moich dni płodnych. Słuchajcie, po wszystkim się poryczałam, jak sobie uświadomiłam, że dzidzia może już się pojawić. Ale przez te pare dni rozmyślania o ciąży, już się tak przyzwyczaiłam do tej myśli, że czekam na dwie kreseczki. Wczoraj zrobiłam jeden test, wyszedł totalnie negatywny, dziś rano drugi i widzę cień cienia kreski, więc nie wiem, czy mój mózg jej nie wymyślił, haha. Dziś byłby około tydzień od zapłodnienia, jeśli do czegoś miałoby dojść 😉
 
Cześć dziewczyny! Czytam Wasze wypowiedzi na razie po cichu choć nie ukrywam że chciałabym do was dołączyć :) do miesiączki zostało mi 2 dni ale dziś rano cos mnie podkusiło żeby zrobić test (28 dzień cyklu). Druga kreska jest blada ale widoczna. Rano pojechałam zrobic badanie beta HCG. Wynik to 77.86 mlU/ml. To moja pierwsza ciąża. Objawów żadnych nie mam, może lekkie skurcze jak na okres. Nie wiem czy wszystko jest ok. Jak było u was na poczatku? Kiedy powtórzyć badanie?
 
Ann07 gratuluję :)

To jestem po usg i moja kruszynka ma się super! :D <3 :) serduszko pięknie bije, wszystko tak jak powinno być, tylko po bokach pęcherzyka są takie dwa wybrzuszenia i lekarz powiedział, że nie ma pojęcia co to jest, bo pierwszy raz coś takiego widzi xD powiedział, że to nic niepokojącego, ale powiem wam, że jak zobaczyłam na początku 3 kulki w tym pęcherzyku to prawie z fotela zjechałam xD mam przyjść za 2 tygodnie :) nie wiem teraz, czy zostać z wami, bo z usg wychodzi, że to 5t + 6d i termin porodu na 31.03.2021 :p :) :D

super wieści! Czekamy na kolejna wizytę :)


Tak. Jest ciemniejsza trochę niż wczoraj, ale ciężko zrobić fotkę, żeby ja na zdjęciu ująć. Na żywo lepiej widać. Okresu póki co nie ma, więc jest jeszcze nadzieja. ;)

Idziemy do przodu! Trzymam mocno kciuki! :)


Cześć dziewczyny!
Mogę do Was dołączyć? Przyznam, że chciałam przeczytać wpierw całe forum, żeby się z Wami zapoznać , ale jak zobaczylam te 97 stron, to mi się odechciało, heh 🙂
Napisze troszkę o sobie- mam już jedna prawie 3 letnią córeczkę, i jakoś za parę miesięcy (z różnych względów) chciałam się starać o dzidzię. Tak się złożyło, że sobie z mężem trochę wypiliśmy (jedno piwo, żeby nie było, ale mnie upilo), że się kochaliśmy mimo moich dni płodnych. Słuchajcie, po wszystkim się poryczałam, jak sobie uświadomiłam, że dzidzia może już się pojawić. Ale przez te pare dni rozmyślania o ciąży, już się tak przyzwyczaiłam do tej myśli, że czekam na dwie kreseczki. Wczoraj zrobiłam jeden test, wyszedł totalnie negatywny, dziś rano drugi i widzę cień cienia kreski, więc nie wiem, czy mój mózg jej nie wymyślił, haha. Dziś byłby około tydzień od zapłodnienia, jeśli do czegoś miałoby dojść 😉

Kiedy testujesz znowu? Jutro? Czy beta?

Musze komus napisac, bo moj maz pewnie powie ze jestem nie normalna:p ale zrobilam przed chwila test-mimo tego ze spodziewany termin @ dopiero w niedzile i wyszedl cien cienia kreski😱.... wiem tak wczesnie sie nie robi, a jak juz to z porannego moczu... ale powtorze jutro rano i zobaczymy czy cos bedzie widac:p

Tak wcześnie się robi, jak sie nie potrafi wytrzymać ;) Znam to :D

Oleczqa Ty masz dzisiaj wizytę? Dobrze kojarzę? O której? :p


Dziś już czuję się o niebo lepiej. Mdłości nie mam, nie leżę już na sofie cały dzień ;) Wczoraj nawet zegarek mi zabrzęczał "pora się ruszyć" :D

Pytanie z innej beczki, macie może doświadczenie z studiami online? Albo kogoś, kto tak studiował?
 
Wooow ile kreseczek się dzisiaj posypało! Gratuluje dziewczyny i witam w naszym gronie! 😃🤩❤️
Dopiszcie się do listy kwietniowych mam! (Jak wpiszecie w lupkę „lista kwietniowych mam” to wam się pojawi post wraz z linkiem :) fajnie, że jest nas coraz więcej, trzymam mocno kciuki za wszystkie przyszłe mamusie ✊✊✊

magnolia1505 - ja mam dzisiaj wizytę o 16 😱 Trzymajcie kciuki, żeby wszystko było ok! Cały czas mam z tylu głowy, że to jeszcze za wcześnie, ale ze względu na wyjazd nie mam wyjścia - muszę iść teraz bo nie wytrzymam 😛 mAm nadzieje, ze coś już będzie widać ;)
 
Wooow ile kreseczek się dzisiaj posypało! Gratuluje dziewczyny i witam w naszym gronie! 😃🤩
Dopiszcie się do listy kwietniowych mam! (Jak wpiszecie w lupkę „lista kwietniowych mam” to wam się pojawi post wraz z linkiem :) fajnie, że jest nas coraz więcej, trzymam mocno kciuki za wszystkie przyszłe mamusie ✊✊✊

magnolia1505 - ja mam dzisiaj wizytę o 16 😱 Trzymajcie kciuki, żeby wszystko było ok! Cały czas mam z tylu głowy, że to jeszcze za wcześnie, ale ze względu na wyjazd nie mam wyjścia - muszę iść teraz bo nie wytrzymam 😛 mAm nadzieje, ze coś już będzie widać ;)
Czekamy na relacje! Oby wszystko było okej. Ja mam wizytę dopiero o 18:40... Dodatkowo jestem trochę przyziebiona. Boje się że doktor mnie nie przyjmie...
 
reklama
Do góry