reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

To chyba niestety biochemiczna :(
Moja beta przy biochem była 7,71...:(
Nie chcę Cię dołować, ale nawet jeśli to ciąża to poziom 6 jest strasznie niski
...u mnie w labo nawet nie uznają tego jako ciąże i ginekolodzy też sceptycznie patrzą na taki wynik...może u Ciebie jest inaczej, ale ja bym się nie nastawiała na szczęśliwy finał i mówię to niestety z doświadczenia, a nie złośliwości
Moja pierwsza beta wyniosła 3 a jestem juz w 6tc. 😉
 
reklama
To jestem po usg i moja kruszynka ma się super! :D <3 :) serduszko pięknie bije, wszystko tak jak powinno być, tylko po bokach pęcherzyka są takie dwa wybrzuszenia i lekarz powiedział, że nie ma pojęcia co to jest, bo pierwszy raz coś takiego widzi xD powiedział, że to nic niepokojącego, ale powiem wam, że jak zobaczyłam na początku 3 kulki w tym pęcherzyku to prawie z fotela zjechałam xD mam przyjść za 2 tygodnie :) nie wiem teraz, czy zostać z wami, bo z usg wychodzi, że to 5t + 6d i termin porodu na 31.03.2021 :p :) :D


Ohhh cudownie 🤩🤩🤩 Koniecznie musisz zostać z nami! To tylko 1 dzień różnicy! a już się przyzwyczaiłam, że tu jesteś 😭 chyba, że ewentualnie polecisz na dwa wątki 😂 cieszę się, że jest wszystko ok, a te wybrzuszenia hmmm... ciekawa sprawa 🤔
 
Ohhh cudownie 🤩🤩🤩 Koniecznie musisz zostać z nami! To tylko 1 dzień różnicy! a już się przyzwyczaiłam, że tu jesteś 😭 chyba, że ewentualnie polecisz na dwa wątki 😂 cieszę się, że jest wszystko ok, a te wybrzuszenia hmmm... ciekawa sprawa 🤔
Znajoma się śmieje, że może w Prima Aprillis się urodzi xD
Nie dają mi spokoju te wybrzuszenia, a raczej wygląda to tak jakby tam był jeszczw jeden malutki pęcherzyk
Żółte zarodek
Czerwone jakby drugi pęcherzyk
Niebieskie niewiadomo co to jest :p
 

Załączniki

  • USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image--1176320640.jpeg
    USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image--1176320640.jpeg
    110,1 KB · Wyświetleń: 72
Znajoma się śmieje, że może w Prima Aprillis się urodzi xD
Nie dają mi spokoju te wybrzuszenia, a raczej wygląda to tak jakby tam był jeszczw jeden malutki pęcherzyk
Żółte zarodek
Czerwone jakby drugi pęcherzyk
Niebieskie niewiadomo co to jest :p
Ja to w ogóle z usg mam problem, nigdy nic na nich nie widzę niezależnie czego dotyczą xD Także mnie to by można było łatwo wkręcić 😂
Drugi pęcherzyk czyli, że bliźniaki ? 😃
 
Ja to w ogóle z usg mam problem, nigdy nic na nich nie widzę niezależnie czego dotyczą xD Także mnie to by można było łatwo wkręcić 😂
Drugi pęcherzyk czyli, że bliźniaki ? 😃
No właśnie chyba tak tylko wygląda na to, że drugi zarodek chyba się nie rozwinął, bo skoro jedno serduszko dzisiaj było to drugie też powinno być
 
No właśnie chyba tak tylko wygląda na to, że drugi zarodek chyba się nie rozwinął, bo skoro jedno serduszko dzisiaj było to drugie też powinno być
Koleżanka ma bliźniaczki i dowiedziała sie na drugiej wizycie. Na pierwszej słychać było tylko jedno serduszko, wiec ginekolog czekał do następnej wizyty jak sie rozwinie sprawa z drugim pęcherzykiem i na kolejnej wizycie biło juz drugie serduszko😉 także kto wie... może nosisz w sobie podwójne szczęście😁
 
To zrób proszę i wrzuć zdjęcie pokaż 😉
hchyskjok6whd8wy.png
Dziś zrobiłam właśnie test bo mi został jeden No to w porównaniu do zeszłej środy bo wtedy robiłam pierwsze czyli tydzień różnicy to jest różnica w „kresce” i to duża 😁
Z ostatniej @ wychodzi 5+1 tydzień
 

Załączniki

  • EF9E38E3-9F6E-4FB0-86F7-9BBC1E84A49E.jpeg
    EF9E38E3-9F6E-4FB0-86F7-9BBC1E84A49E.jpeg
    623 KB · Wyświetleń: 65
reklama
Do góry