reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja mam jutro wizytę, ale to miała być wizyta dotycząca mojego guzka na macicy, a będzie wizytą dotyczącą ciąży, sama jestem w szoku że pyknelo za pierwszym cyklem 🙈😅 wiem że to nic jeszcze nie będzie widać ale istotne jest to,że zobaczę co to za lekarz ,bo jestem w nowym mieście i szukam dobrego do prowadzenia ciąży 😁
hchyskjok6whd8wy.png
 
Dzieki wam dziewczyny❣ Pójdę w pon i na razie będę obserwować sobie ta betę.. nie ma co usg myśle i tak za wczesnie
Moja pierwsza beta wyszla 3 pomimo pozytywnego test ciążowego, 3dni później wyszla 79 po 48h 270 po kolejnych 24 byla 430 ,po 48h byla 1230 bylo to 4+3, teraz jestem 5+6 i beta wynosi 27360 🙂 🥰
 
Moja pierwsza beta wyszla 3 pomimo pozytywnego test ciążowego, 3dni później wyszla 79 po 48h 270 po kolejnych 24 byla 430 ,po 48h byla 1230 bylo to 4+3, teraz jestem 5+6 i beta wynosi 27360 🙂 🥰
No jestem już po badaniu...widać jakiś mały pęcherzyk 2,3 mm ale nie był mi w stanie nic powiedzieć na razie..
zachowywać się jak we wczesnej ciąży i czekać.. w piątek zrobic znów BETA a w przyszłym tygodniu ponowne USG. Na jajnikach nic nie ma także pozamaciczna to nie jest ciaza.. albo się rozwinie albo nie.. odpoczywać leżeć
Bety rosły co 48h
40
110
I wczoraj 240
 
No jestem już po badaniu...widać jakiś mały pęcherzyk 2,3 mm ale nie był mi w stanie nic powiedzieć na razie..
zachowywać się jak we wczesnej ciąży i czekać.. w piątek zrobic znów BETA a w przyszłym tygodniu ponowne USG. Na jajnikach nic nie ma także pozamaciczna to nie jest ciaza.. albo się rozwinie albo nie.. odpoczywać leżeć
Bety rosły co 48h
40
110
I wczoraj 240
A który tydz u Ciebie? :)
 
No jestem już po badaniu...widać jakiś mały pęcherzyk 2,3 mm ale nie był mi w stanie nic powiedzieć na razie..
zachowywać się jak we wczesnej ciąży i czekać.. w piątek zrobic znów BETA a w przyszłym tygodniu ponowne USG. Na jajnikach nic nie ma także pozamaciczna to nie jest ciaza.. albo się rozwinie albo nie.. odpoczywać leżeć
Bety rosły co 48h
40
110
I wczoraj 240
A powiedz mi robiłaś jakieś jeszcze ostatnio prócz bety testy w domku z moczu???

hchyskjok6whd8wy.png
 
reklama
Do góry