reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Czekamy na relacje! Oby wszystko było okej. Ja mam wizytę dopiero o 18:40... Dodatkowo jestem trochę przyziebiona. Boje się że doktor mnie nie przyjmie...

Też miałam mieć dzisiaj wizytę o 16. Ale właśnie ze względu na przeziębienie zadzwoniłam i przeniosłam. W tych czasach źle patrzą na przeziębionych. 😕
Teraz wizyta za tydzień.
 
reklama
Cześć dziewczyny! Ciesze się, że mogę do Was dołączyć! Dwa dni temu zdecydowałam by zrobić test (dzien planowanej miesiączki) ze względu na dziwne ssanie w brzuchu które odczuwałam od kilku dni. To będzie moje drugie dziecko. Termin na razie wychodzi na 8 kwietnia. Jestem mega podekscytowana! Witam wszystkich raz jeszcze!
 
Cześć dziewczyny!
Mogę do Was dołączyć? Przyznam, że chciałam przeczytać wpierw całe forum, żeby się z Wami zapoznać , ale jak zobaczylam te 97 stron, to mi się odechciało, heh 🙂
Napisze troszkę o sobie- mam już jedna prawie 3 letnią córeczkę, i jakoś za parę miesięcy (z różnych względów) chciałam się starać o dzidzię. Tak się złożyło, że sobie z mężem trochę wypiliśmy (jedno piwo, żeby nie było, ale mnie upilo), że się kochaliśmy mimo moich dni płodnych. Słuchajcie, po wszystkim się poryczałam, jak sobie uświadomiłam, że dzidzia może już się pojawić. Ale przez te pare dni rozmyślania o ciąży, już się tak przyzwyczaiłam do tej myśli, że czekam na dwie kreseczki. Wczoraj zrobiłam jeden test, wyszedł totalnie negatywny, dziś rano drugi i widzę cień cienia kreski, więc nie wiem, czy mój mózg jej nie wymyślił, haha. Dziś byłby około tydzień od zapłodnienia, jeśli do czegoś miałoby dojść 😉
Tez robilam za wcześnie test- 8/9 dni po zaplodnieniu i nic nie wyszło. Musisz poczekać do dnia okresu
 
Miałam dziś wizytę . Niestety jeszcze nic nie widać. Test z moczu pozytywny . Więc szansa jeszcze jest. Jutro idę na betę. Trzymajcie kciuki.
A który tydzień u ciebie jest, bo ja mam w poniedziałek wizytę i będzie u mnie 6. I mam nadzieję że coś będzie widać bo w pierwszej ciąży też tak byłam i już było słychać tętno
 
A który tydzień u ciebie jest, bo ja mam w poniedziałek wizytę i będzie u mnie 6. I mam nadzieję że coś będzie widać bo w pierwszej ciąży też tak byłam i już było słychać tętno
Ostatnia miesiączkę miałam 1.07, i chyba owulacja mi się przesunęła na później bo dopiero w niedzielę miałam pozytywny test ...
 
reklama
Do góry