reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Jutro wizyta bedzie to 6+2 tak sie boje tam iść, w poprzedniej ciazy wlasnie w 6tygodniu dowiedzialam sie ze nic z tego nie bedzie. Od tych nerwow mam bole podbrzusza i plecy na dole mnie bolą 🤦‍♀️🥺
 
reklama
Z ciekawości zrobiłam drugi test wieczorem :) ten wyżej jest z rana a ten niżej sprzed pol godziny. Okres miałby być w piątek, wtedy też jade na kolejna bete.
Square Fit_202085181640786.jpg
 
Dziewczyny ja już po wizycie po pierwszym USG! 😃
Wszystko jest na miejscu, widać pęcherzyk, ciałko żółte i już nawet zaczęła się akcja bicia serduszka ❣️ Nie słyszałam, ale widziałam na USG 🤩 jejuuu mega się ekscytuje tym bardziej, że to moja pierwsza ciąża, dalej w to niedowierzam 🤩
U mnie jest 5+5 dni i termin wypada na 02.04 czyli tak jak w appce 😃
Kolejna wizyta pójdę 02.09 robiąc wcześniej badania krwi ;)
Ale się cieszę!
Trzymam kciuki za resztę mamusiek i czekam na dobre wieści - testy i usg 🤩
 

Załączniki

  • 21D85BFE-2E67-40DF-BAFE-D446CE33345F.jpeg
    21D85BFE-2E67-40DF-BAFE-D446CE33345F.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 73
Ostatnia miesiączkę miałam 1.07, i chyba owulacja mi się przesunęła na później bo dopiero w niedzielę miałam pozytywny test ...
Ja miałam miesiączkę 26 czerwca, a owulacji to tak szczeże to nie wiem kiedy miałam, bo różnie wyliczałam sobie w Internecie i w zależności od długości cyklu tak mi wychodziło. No ale się w tym cyklu udało
 
Dziewczyny ja już po wizycie po pierwszym USG! 😃
Wszystko jest na miejscu, widać pęcherzyk, ciałko żółte i już nawet zaczęła się akcja bicia serduszka ❣ Nie słyszałam, ale widziałam na USG 🤩 jejuuu mega się ekscytuje tym bardziej, że to moja pierwsza ciąża, dalej w to niedowierzam 🤩
U mnie jest 5+5 dni i termin wypada na 02.04 czyli tak jak w appce 😃
Kolejna wizyta pójdę 02.09 robiąc wcześniej badania krwi ;)
Ale się cieszę!
Trzymam kciuki za resztę mamusiek i czekam na dobre wieści - testy i usg 🤩
Gratulacje i wszystkiego dobrego dla was
 
Dziewczyny ja już po wizycie po pierwszym USG! 😃
Wszystko jest na miejscu, widać pęcherzyk, ciałko żółte i już nawet zaczęła się akcja bicia serduszka ❣ Nie słyszałam, ale widziałam na USG 🤩 jejuuu mega się ekscytuje tym bardziej, że to moja pierwsza ciąża, dalej w to niedowierzam 🤩
U mnie jest 5+5 dni i termin wypada na 02.04 czyli tak jak w appce 😃
Kolejna wizyta pójdę 02.09 robiąc wcześniej badania krwi ;)
Ale się cieszę!
Trzymam kciuki za resztę mamusiek i czekam na dobre wieści - testy i usg 🤩
Super! Gratulacje!😉 oby teraz był tu wysyp takich wiadomości😊
 
Oleczqa super wieści :-) możesz spokojnie isc na urlop :-D


Ja dzisiaj pokazywałam moim dziewczynom jak wygląda dzidzius w tym tygodniu. Popatrzyły i powiedzialy " mam nadzieje ze nie dasz mu na imię gizmo" :-D ogolnie to nie podobał im się, wyglądał jak krewetka [emoji23]
 
reklama
Do góry