reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

Masakra, gdzie wy robicie te prenatalne??[emoji33][emoji33][emoji33] u mnie USG kosztuje 250zł, a test PAPPA 100zł i to jest prywatna klinika, która cały czas ma takie ceny, nawet przez koronawirus nie podnieśli i dodatkowo mogę być z mężem na wizycie, a gdybym nie miała co zrobić z synem to jego też mogę zabrać...
Na zwykłą wizytę nawet bez koronawirusa nie można w Poznaniu wchodzić z partnerem i to nawet prywatnie, jedyny wyjątek to właśnie prenatalne...mozna nagrać filmik na telefonie dla męża i w sumie ja wolę tak, bo jakoś dziwnie bym się czuła siedząc na fotelu rozkraczona, a obok mąż...[emoji849][emoji15]
Prenatalne to juz chyba przez brzuch?
 
reklama
Masakra, gdzie wy robicie te prenatalne??[emoji33][emoji33][emoji33] u mnie USG kosztuje 250zł, a test PAPPA 100zł i to jest prywatna klinika, która cały czas ma takie ceny, nawet przez koronawirus nie podnieśli i dodatkowo mogę być z mężem na wizycie, a gdybym nie miała co zrobić z synem to jego też mogę zabrać...
Na zwykłą wizytę nawet bez koronawirusa nie można w Poznaniu wchodzić z partnerem i to nawet prywatnie, jedyny wyjątek to właśnie prenatalne...mozna nagrać filmik na telefonie dla męża i w sumie ja wolę tak, bo jakoś dziwnie bym się czuła siedząc na fotelu rozkraczona, a obok mąż...[emoji849][emoji15]
W Białymstoku komplet USG + pappa 400zl w klinice genetycznej [emoji1745] tam gdzie ja chodze do gin 480 zł komplet :/ Ale sam mój ginek mnie skierował do genetyka mówi że leszy sprzęt i lepszy specjalista :)
 
@Ewelina @

Wszystkiego Naj Naj Naj! [emoji4][emoji847][emoji513][emoji510][emoji511][emoji512][emoji320][emoji322][emoji323][emoji324]
No właśnie widzę jakie ceny kosmiczne s innych miastach są [emoji33][emoji33][emoji33][emoji15]
Ja robię tylko USG, a jak po pani doktor stwierdzi, że warto zrobić ten test to dopłace i też go zrobię, tak samo robiłam w pierwszej ciąży, tam nikt nie zmusza, że test PAPPA musi być w pakiecie
Ja wczoraj pytałam ginka o pappe czy trzeba koniecznie robić to mówił , że on za 100 zł by się nie zastanawiał z USG często jest wszystko dobrze a później biochemia z krwi dopiero zła wychodzi , samo USG daje 80% pewności a z pappa już 90% ma rację i tak wizyty kosztują mnie krocie to 100zl nie będę się zastanawiać czy warto czy nie [emoji1745]
 
Hej dziewczyny!

Gosiaczek-gratulacje, świetne wieści z rana! No i pozostałe dzisiejsze wizyty, ekstra! Od razu trochę lepiej sie czuje psychicznie przed moja jutrzejsza wizyta😉

Ewelina- wszystkiego najlepszego!😘 chociaż najlepszy prezent to juz masz po wczorajszej wizycie😉

Ja dziś leniwy dzień, byłam tylko na zakupach, 1,5 godziny na nogach i osłabłam trochę. Macica dziś mnie cos uwiera, ale dobrze, niech rosnie😉 mdłości mniejsze niż wczoraj, wiec da sie żyć
 
Hej dziewczyny!

Gosiaczek-gratulacje, świetne wieści z rana! No i pozostałe dzisiejsze wizyty, ekstra! Od razu trochę lepiej sie czuje psychicznie przed moja jutrzejsza wizyta😉

Ewelina- wszystkiego najlepszego!😘 chociaż najlepszy prezent to juz masz po wczorajszej wizycie😉

Ja dziś leniwy dzień, byłam tylko na zakupach, 1,5 godziny na nogach i osłabłam trochę. Macica dziś mnie cos uwiera, ale dobrze, niech rosnie😉 mdłości mniejsze niż wczoraj, wiec da sie żyć
Dziękuję kochana... Będzie dobrze...., 😊
 
reklama
Do góry