reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Doskonale Cie rozumiem z tym, ze cos nie gralo, ja w poronionej ciąży ciagle mowila "jesli urodzę", "jak dotrwam to będzie cud", "pewnie te mdłości na darmo" probowalam sie cieszyć na sile wmawiać sobie ale w głębi duszy wiedziałam ze cos jest nie tak i mimo ze rodzina sie na mnie złościła mialam racje :( nieraz to sie poprostu czuje
Trzymaj się :(
Niestety ja tez tak sobie mówię. Boję się komukolwiek zwierzyć, ze potem bede musiala odkręcać,ale u mnie to chyba gdzie indziej leży przyczyna. Nasłuchalam sie ze w moim wieku ciezko utrzymac ciązę. No i tyle opowieści o popronieniach,ze zaczełam panikowac:( Moja koleżanka opowiadala historię dziewczyny,która pochwaliła sie wszystkim na sylwestra a nastepnego dnia poronila. Była w wieku podobnym do mnie. Więc siedze jak ta sierotka nie chcę niczego planować, bo poprostu sie boję.Wmawiam sobie ze będzie dobrze bo nie chcę by bylo inaczej. Nie mam żadnych plamien,dziwnych bóli/no moze trochę brzuch ciagnie/,tylko ból piersi mdlosci i senność. Aaa zapomnialam wilczy apetyt tez jest😅,ale były i takie dziewczyny co mialy objawy a i tak byl klops. Jak patrzę na forum to sporo z Nas odpada i to mnie przeraza.
 
reklama
Niestety ja tez tak sobie mówię. Boję się komukolwiek zwierzyć, ze potem bede musiala odkręcać,ale u mnie to chyba gdzie indziej leży przyczyna. Nasłuchalam sie ze w moim wieku ciezko utrzymac ciązę. No i tyle opowieści o popronieniach,ze zaczełam panikowac:( Moja koleżanka opowiadala historię dziewczyny,która pochwaliła sie wszystkim na sylwestra a nastepnego dnia poronila. Była w wieku podobnym do mnie. Więc siedze jak ta sierotka nie chcę niczego planować, bo poprostu sie boję.Wmawiam sobie ze będzie dobrze bo nie chcę by bylo inaczej. Nie mam żadnych plamien,dziwnych bóli/no moze trochę brzuch ciagnie/,tylko ból piersi mdlosci i senność. Aaa zapomnialam wilczy apetyt tez jest😅,ale były i takie dziewczyny co mialy objawy a i tak byl klops. Jak patrzę na forum to sporo z Nas odpada i to mnie przeraza.
Ja mam mniej objawow niz Ty... Zgagi mam teraz mniej, mdłości trochę i brak apetytu i bol piersi to moje objawy wiec niezbyt wiele
 
Witajcie dziewczyny....
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty....
Ja już się stresuje... A mam jutro.. Miałam sen o babci mojej zmarłej. Ze z nią rozmawiałam... Nie wiem co to może znaczyć 🙄.
Dostałam wyniki i tsh 1.990. Hmmm myślę że jest ok a biorę euthyrox 25...
Miłego dnia
Ja myślę, że okazuje Ci wsparcie. Mi moja siostra zmarła ostatnio też się śniła. Ale dobrze mi się śniła, była uśmiechnięta, taka promienna 😊
 
W uk sa tylko polozne,prowadza cala ciaze i odbieraja porod,sa specjalistkami w tej dziedzinie,no a jak cos sie dzieje to wtedy ginekolog wkracza ale generalnie to chyba mityczne stwory bo slyszalam o nich ale nikt ich nie widzial.
W uk to wiem bo siostra tam rodzila 2dzieci i właśnie byla w stałym kontakcie z polozna przez okres ciazy 🙂 i właśnie u nas polozna ma przejąć podobne obowiązki tylko nie wiem jak to wyglada od kuchni tutaj. Dlatego pytam bo może któraś z Was korzystała 🙂
 
ja sie bardzo nad tym zastanawiam. U mnie taka położna kosztuje 1500 zł. Z jednej strony myślę ze potrzebuję wsparcia nie mam doświadczenia z niczym a jesli ona naprawdę by mi pomogla to czemu nie. O tych srodowiskowych to slyszalam rozne opinie....Pewnie zalezy to od człowieka. Położną to chyba wybiera się ok 20 tyg czy jakos tak
Do 20tyg musisz wybrać,ale na nfz mozna tez normalnie taka wziąć. Warto moze poczytać na internecie opinie na ten temat i znalezc kogos na fundusz. Bo cala ciaza to jednak duże koszta badan itd jeszcze placic za polozna to już wcale kosmos. Wiem ze pozniej chodzisz do takiej poloznej na ktg jak juz ciaza jest wyższa bo właśnie kolezanka mi wczoraj mowila cos tam
 
reklama
Do góry