reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja mialam pare dni temu 3.3 i kazala rodzinna powrorzyc za jakies 3 tyg ale ze jutro mam lekarza ginekologa to dzis znow zrobiłam tsh, ft3 i 4 i czekam na wynik
Aha no właśnie roznie do tego podchodzą bo mi sie przypomniało ze jedna lekarka mowila zeby było do 3.5 a druga do 4 w ciąży... Wiec komu tu wierzyć
Tak czy inaczej przy wartości 3.31 bylo wszystko dobrze ciąża bezproblemowa synek zdrowy jak ryba
 
reklama
No właśnie ja też od rana się męczyłam, skurcze tak bolesne że nie mam skali żeby to opisać, miałam masaż szyjki, cewnik foleya, oksytocyna, rozwarcie tylko 3 cm do godziny 18. Nawet jakby już poszło do przodu to ja nie miałabym już nawet siły przeć bo byłam już nie kontaktowa.... Nawet nie wiem w którym momencie zostałam zabrana na cc z ogólnym znieczuleniem bo już byłam prawie nieprzytomna. O 18.10 urodził się Adaś, 3910 i 57 cm. Ja też raczej z tych szczupłych... Dlatego teraz tak strasznie boje się że będzie tak samo chociaż mówią że za każdym razem jest inaczej. .. No cóż,tak czy inaczej trzeba jakoś urodzić maleństwo ❤🙂
I będziesz probowac naturalnie? Mialam przezycia jak Ty tylko ze rozwarcie na 10 po godzinie od podania oxy potem godzinę na partych i lekarz powiedział ze nie będę rodzic naturalnie bo dziecko nie przejdzie bo zablokowal sie w szyjce cud ze wszystko potem bylo ok i nawet nie chce rodzic naturalnie po tym przeżyciu
Po cc dochodzilam do siebie 1 dzien, zrostów brak :)
 
Cześć Dziewczynki 🙂 U mnie dziś 9+2. Na brzuchu zdarza mi się spać, bo ja z tych, które w nocy obracają się wiele razy wokół własnej osi 😂 Co do snów, to wcześniej była faza na same koszmary, a ostatnio śnią mi się tylko erotyki 😂😂😂 Dzidziu, też myślę, że to może być jakieś małe naczynko, które pękło albo infekcja pęcherza. Ja w pn idę powtórzyć mocz bo chyba mnie już złapało... Wczoraj strasznie mnie kłuło w prawym boku (jakby ktoś mnie nożem dźgał) i dziś już czuję podobnie. Może to od pęcherza? Narazie ratuję się piciem i jedzeniem żurawiny, zobaczymy co będzie.
Monika dzięki, właśnie myślę o naczynkach, moja lekarka prosi by jak najszybciej sprawdzić grubość mięśnia macicy nad ciążą, więc dzis idę na USG to sprawdzić.
Wiesz mnie kłuje co jakis czas w lewym boku, ale po lewej sronie tez jest Mały.
Może faktycznie kupię dziś w biedronce żurawinę 🤔.
Sny podobie, albo horror albo erotyki 🤭
 
Myśle dziewczyny nad imieniem dla chłopaka. Ciężko mi coś wybrac bo z męskich imion mało mi się podoba.. Od wczoraj myśle nad Ignasiem, ale nie ma takiego pośredniego zdrobnienia.. Ignaś jak maluszek fajnie, ale jak mówić do nastolatka? Ignacy jak starszy, dorosły ok, ale jakoś nie wyobrażam sobie do nastolatka mówić Ignacy 🤔 Ma któraś z was lub z waszych znajomych Ignasia?😁
Tez mielismy problem z imieniem do czasu jak moj dwulatek zapytal mnie czy w brzuszku jest Maks wiec spodobalo nam sie i będzie Maksymilian chociaż i tak myślę ze bedzie Anastazja 😅
 
No właśnie, rodzinna od razu wystawiła mi skierowanie na pilne do endokrynologa, bo widocznie sama nie może. Bez tego zaświadczenia prywatnie czy nfz kolejki podobne są..
Oczywiście prywatnie udać się do endokrynologa, który ma prawo wypisać receptę przy potwierdzonej ciąży dostaniesz za darmo euthyrox.
 
Oczywiście prywatnie udać się do endokrynologa, który ma prawo wypisać receptę przy potwierdzonej ciąży dostaniesz za darmo euthyrox.
Tyle że są takie kolejki, że bez tego zaświadczenia nie chcą mnie nawet wcisnąć gdzieś pomiędzy. Tu jest problem.
Po 16 ide po recepte do rodzinnej już.
 
A dziewczyny miała któraś z Was cięcie cesarskie? Jesli tak jak chciałybyscie urodzić po cc? Ja miałam 13 lat temu z powodu braku postępu porodu i jestem ciekawa jak to będzie w tym przypadku bo powiem szczerze to trochę obawiam się sn po cesarce.... 🤔
Ja miałam 4.5r.temu z powodu dysproporcji bliźniąt a i tak urodzili się z dokładnie ta sama waga 😁. Słyszałam też, że mam wąskie biodra i może być problem. Chciałabym SN. Wiem, że boli, ale ja akurat boję się drugiej cesarki. Ogólnie szybko się pozbieralam, ale jak widzialam babeczki po SN było mi zwyczajnie przykro 🤪
 
reklama
Do góry