reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny czy w dobie koronawirusa można do gabinetu wchodzić z tatusiem 😁
Mam wizytę w poniedziałek i się zastanawiam czy będziemy mogli wejść razem usłyszeć jak serduszko bije ☺️
 
Nie nie namieszałas:) mnie interesuje ten tydzien ze względu na serce ale widzę ze u Ciebie nie bylo wiec moze i u mnie nie być i być to normalne :)
Strasza w tych internetach
Dlatego ja nie czytam co w którym tygodniu, żeby sie nie denerwować.
Lekarze patrzą na skończone tygodnie więc jak pyta ktos z medyków mówię tak jak oni 9+5.
Trzymam kciuki za badania i serduszka ❤❤❤
 
A wiecie ja zapominam ze jestem w ciąży wogole nie myślę jakby o niej niewiem czy kwestia tego ze to powiedzmy 3 ciąża czy jak, mam całodniowa zgage zle samopoczucie jestem slaba i mam mdłości ale jakos moj mozg nie utrwala wiedzy ze w brzuchu ktos mieszka :) ogoknie to sie strasznie boje, dopiero zaczelam spac po nocach, wyslalam dziecko do przedszkola itp i boje sie tego wszystkiego od nowa 👶👶 czy mamy drugiego lub kolejnego dziecka tez trochę sie obawiaja tego wszystkiego od nowa??? Ja chyba najgorzej nieprzespanych nocy i szczepionek
 
Dziewczyny czy w dobie koronawirusa można do gabinetu wchodzić z tatusiem 😁
Mam wizytę w poniedziałek i się zastanawiam czy będziemy mogli wejść razem usłyszeć jak serduszko bije ☺
W miejscach, w których ja robię Tata nie może wejść do gabinetu, ale może u pirv lekarza który ma USG, to mooooze. Ja robię w Luxmed albo Babka Medika w Wawie.
 
Pierwsze prenatalne robi się miedzy 11 a 14tygodniem 😉 nie ma na to konkretnej reguly,ja jestem zapisana 13+2 tak mnie pani w rejestracji zapisala sama wyliczyła odpowiedni tydzien kiedy mam przyjechac na podstawie terminu ostatniej miesiaczki

Mi wyliczyła prenatalne na podstawie pierwszego USG na dokłanie 12+0.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Od polowy dnia mam takie dziwne bole po prawej stronie...zakulo zaciagnelo po prawej stronie tak mocno az sie ruszyc nie moglam...jak robila mi usg to dziecko bylo bardziej po lewej.Troche nad tym mysle bo w sumie caly dzien boli szczegolnie jak chodze,taki dziwny rozlany bol.przestalam dzis brac dupka i sie zastanawiam czy to przez to.biore inny pogresteron.W sumie to pierwszy taki mocniejszy bol w tej ciazy.czuje ze mdlosci wrocily troche.W pracy dzis jak siedzialam to tak mnie sieklo zmeczenie czy cos jakbym pijana byla,az kolezanka mowi ze chyba zaraz zasne takie mam oczki heh,kawa pomogla.sorry ze przynudzam ale musze to gdzies napisac.:)
 
Od polowy dnia mam takie dziwne bole po prawej stronie...zakulo zaciagnelo po prawej stronie tak mocno az sie ruszyc nie moglam...jak robila mi usg to dziecko bylo bardziej po lewej.Troche nad tym mysle bo w sumie caly dzien boli szczegolnie jak chodze,taki dziwny rozlany bol.przestalam dzis brac dupka i sie zastanawiam czy to przez to.biore inny pogresteron.W sumie to pierwszy taki mocniejszy bol w tej ciazy.czuje ze mdlosci wrocily troche.W pracy dzis jak siedzialam to tak mnie sieklo zmeczenie czy cos jakbym pijana byla,az kolezanka mowi ze chyba zaraz zasne takie mam oczki heh,kawa pomogla.sorry ze przynudzam ale musze to gdzies napisac.:)
Dzidzia u mnie po lewej a jasne, że po prawej tez pobolewa, ja sądzę że macica się rozszerza. U mnie dziś oprócz mdłości z głodu spokojny dzień, nawet wzdęcia minimalne, ale pewnie po wczorajszych TURBO 🤣🤣🤣, dziś dzień lżejszych! 😄
 
Dziewczyny czy w dobie koronawirusa można do gabinetu wchodzić z tatusiem [emoji16]
Mam wizytę w poniedziałek i się zastanawiam czy będziemy mogli wejść razem usłyszeć jak serduszko bije [emoji3526]
Ja niestety musiałam być sama , mój nawet do kliniki nie mógł wejść . Ale gin bez problemu podał mi tel i nagrałam jak bije serducho [emoji7]
 
reklama
A wiecie ja zapominam ze jestem w ciąży wogole nie myślę jakby o niej niewiem czy kwestia tego ze to powiedzmy 3 ciąża czy jak, mam całodniowa zgage zle samopoczucie jestem slaba i mam mdłości ale jakos moj mozg nie utrwala wiedzy ze w brzuchu ktos mieszka :) ogoknie to sie strasznie boje, dopiero zaczelam spac po nocach, wyslalam dziecko do przedszkola itp i boje sie tego wszystkiego od nowa 👶👶 czy mamy drugiego lub kolejnego dziecka tez trochę sie obawiaja tego wszystkiego od nowa??? Ja chyba najgorzej nieprzespanych nocy i szczepionek
Tak. Np.ja.. Boję się porodu, boję się zarwanych nocek, karmienia piersią (trauma z poprzedniej ciąży) i mimo, że wiem,ze teraz będzie łatwiej bo dziecko jest tylko jedno i tak panikuje :). Nawet biorę pod uwagę poród w pryw. Klinice. Szczepień się nie boję 😊.
 
Do góry