reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny jesli jestem w 6+1 to mowi sie ze jestem w 6 tyg czy 7 bo znalazlam taki artykuł w którym napisane jest "w 6 tyg (5tyg skonczonym plus kilka dni)
Tez tego nie kumam,jak czytam artykuly i pisze w 8 tygodniu rozwija sie cos tam cos tam,a ja jestem np 8+1 to mam juz patrzec co sie rozwija w 9 tygodniu bo 8 tydzien jest skonczony??
 
Zaczęłaś 7 ALE! Dla lekarzy liczy się zakończony pełny tydz. Ciąży (nie mówię o usg) dlatego ja urodziłam chłopców w 31tc a stan faktyczny to 31+5. Nigdzie nie mam zapisu, że to 32tc tylko 31
Tak tak wiem ze lekarze patrzą na. Faktyczne tygodnie i dni
Tez tego nie kumam,jak czytam artykuly i pisze w 8 tygodniu rozwija sie cos tam cos tam,a ja jestem np 8+1 to mam juz patrzec co sie rozwija w 9 tygodniu bo 8 tydzien jest skonczony??
Wiesz tego właśnie nie wiem bo nie czytam 😁 ide jutro na usg i mnie nurtuje czy powinno byc widac serce bo mowia ze jak a 8 tyg nie widac to mozna spisac na straty czyli w 7 ma byc widac czy tam tak jak mam jutro 6+2?
 
Lekarzem nie jestem jedynie RM 😅. Chyba 8tc to już taki pewniejszy. Ja np.mialam 6+3 i serduszka nie było, ale zarodek był "w normie". Skoro jesteś np. 8+2 to Dzidzia zaczyna 9tydz.i forumuja się już narządy dla tego konkretnego 9 tyg. Ale pełny tydz. Jest 8 😁. Trochę jak z urodzinami. 2dni przed będziemy mówić że mamy ten niższy wiek a nie rocznikowo 😁. Pewnie namieszalam haha
 
Lekarzem nie jestem jedynie RM 😅. Chyba 8tc to już taki pewniejszy. Ja np.mialam 6+3 i serduszka nie było, ale zarodek był "w normie". Skoro jesteś np. 8+2 to Dzidzia zaczyna 9tydz.i forumuja się już narządy dla tego konkretnego 9 tyg. Ale pełny tydz. Jest 8 😁. Trochę jak z urodzinami. 2dni przed będziemy mówić że mamy ten niższy wiek a nie rocznikowo 😁. Pewnie namieszalam haha
Nie nie namieszałas:) mnie interesuje ten tydzien ze względu na serce ale widzę ze u Ciebie nie bylo wiec moze i u mnie nie być i być to normalne :)
Strasza w tych internetach
 
Ja też początek 7tygodnia i jutro idę do ginekologa na pierwszą wizytę. Mam nadzieję że już będzie coś widać.
Hey dziewczyny! Ja dopiero od niedawna na forum. Jestem na początku 7tygodnia i dopiero jutro idę pierwszy raz do ginekologa, bardzo się martwię! [emoji24] Mam okropne objawy, mdłości codziennie od 5 rano, senność, zawroty głowy, przez tydzień schudłam 2 kg nie mogę nic jeść a nigdy nie czułam się tak złe! Czytam Wasze komentarze i cieszę się Waszym szczęściem czekając mam nadzieje na swoje. Powiedzcie jak u Was z objawami? Bo ja zaczynam powoli myśleć, ze coś ze mną jest nie tak ze aż tak złe przechodzę ta ciąże. Mam 26 lat i pierwsza ciąża [emoji7]
 
Jak masz 6+1dzien to mówi się że masz skończony 6tydzien. Lekarze nigdy ci nie powiedzą że jesteś w 7tygodniu, no oni liczą tylko skończone tygodnie.
Dziewczyny jesli jestem w 6+1 to mowi sie ze jestem w 6 tyg czy 7 bo znalazlam taki artykuł w którym napisane jest "w 6 tyg (5tyg skonczonym plus kilka dni)
 
reklama
Do góry