reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja po wizycie maluszek już większy, serduszko bije ma się dobrze kolejna wizyta 23.09. Dostałam, skierowanie na te prenatalne i muszę dzwonić i się umówić. No mój brzuch to wygląda jak w końcówka ciąży to przez ten tłuszczyk. Ale dziś w przychodni za mną była taka dziewczyna co też chudzina ledwo mini brzuszek może miesiąc większą ciąża niż moja i kurde szła tak ociężale jakby była w 9 miesiącu. Właśnie czytam że wy prenatalne w 13"tc macie aa ja słyszałam że pierwsze prenatalne się w 12tc robi w sensie tak koleżanka miała.
Dokładnie, tak jak pisze @Olka2729, między 11 tc - 14 tc, ja idę 22.09 i to będzie mój 12 tc + 4 d. Choć z tego co wiem im później się pójdzie tym jest większe prawdopodobieństwo na określenie płci na tym etapie ;) ale zobaczymy, może u mnie też już będzie coś wiadomo 🤪
 
reklama
Hej dziewczyny, za często ostatnio tu nie wchodzę, bo mamy strasznie dużo na głowie, syn, przeprowadzka, chrzciny i roczek...🙈🙈🙈😳
Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej, bo tydzień temu miałam skurcze brzucha i się trochę przestraszyłam, na wizycie okazało się, że jest ok i prawdopodobnie to zaparcia, ale kazali zrobić jeszcze jedne badanie za tydzień, więc dzisiaj poszłam i wychodzi mi z USG 10+2 😊😊😊🤗😍❤ mój szkrab ma 3,5cm, wygląda już jak dziecko, rusza fajnie rączkami i nóżkami ❤❤❤😍😆
Za 3 tygodnie prenatalne, ale dzisiaj lekarz powiedział, że na tym etapie powinno być widać płeć, a nie widać jąderek, więc duże prawdopodobieństwo, że to DZIEWCZYNKA! ❤❤❤❤😍🤗😁😊
Przesyłam zdjęcie mojej kruszynki i mojego brzucha 😱😱😱😱🙈😂😂
Ojej niewiem co powiedzieć taki spory brzuszek i spory dzidzius :) ❤️❤️❤️ super ❤️🥰🥰🥰
 
Cudnie!!!! ❤❤❤ Pięknie wyglądasz! Piękny brzusio 🤩 ostatnio myślałam co u Ciebie bo dawno się tu nie udzielałaś, ale już teraz wiem dlaczego 🙈
Cudna wiadomość, bardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko ok iiii trzymam kciuki za dziewczynkę! 👧💋
No u nas teraz armagedon, bo w połowie września przeprowadzamy się, do tego są początku października robimy chrzciny i roczek młodego, pomagamy też znaleźć nowych lokatorów właścicielowi, od którego teraz wynajmujemy mieszkanie także jesteśmy na pełnych obrotach całymi dniami 😳🙈🙈🙈 mam nadzieję, że te jąderka już się nie pojawią 🙈🙈🙈😂😂😂
 
No u nas teraz armagedon, bo w połowie września przeprowadzamy się, do tego są początku października robimy chrzciny i roczek młodego, pomagamy też znaleźć nowych lokatorów właścicielowi, od którego teraz wynajmujemy mieszkanie także jesteśmy na pełnych obrotach całymi dniami 😳🙈🙈🙈 mam nadzieję, że te jąderka już się nie pojawią 🙈🙈🙈😂😂😂
Trzymamy kciuki za muszelke hah;)
 
Dziewczyny jesli jestem w 6+1 to mowi sie ze jestem w 6 tyg czy 7 bo znalazlam taki artykuł w którym napisane jest "w 6 tyg (5tyg skonczonym plus kilka dni)
 
No u nas teraz armagedon, bo w połowie września przeprowadzamy się, do tego są początku października robimy chrzciny i roczek młodego, pomagamy też znaleźć nowych lokatorów właścicielowi, od którego teraz wynajmujemy mieszkanie także jesteśmy na pełnych obrotach całymi dniami 😳🙈🙈🙈 mam nadzieję, że te jąderka już się nie pojawią 🙈🙈🙈😂😂😂
Ja po pierwszym podglądaniu miałam Martynke i Milenke. Później Martynke i Stasia a na polowkowych już 2 chłopców 🤣
 
:-( :(
Dziewczyny jesli jestem w 6+1 to mowi sie ze jestem w 6 tyg czy 7 bo znalazlam taki artykuł w którym napisane jest "w 6 tyg (5tyg skonczonym plus kilka dni)

Na moje w siódmym. Szósty tydzień skończyłaś, a trwa właśnie siódmy. Tak samo jak mówimy potocznie o miesiącach. 2 miesiące i 1 dzień - to już trzeci miesiąc ciąży.
 
reklama
Do góry