reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

No właśnie nie wiem. Często robię siku,specjalnie nie czuję pieczenia/teraz to chyba z nerwów cos czuję/ boli mnie podbrzusze,ale to chyba nie pęcherz. Czy na.posiew dostalas skierowanie? Mam nadzieje ze nie bede musiala czekac 10 dni na wizytę🙄dzieki za odp
Ja też często robie siku i czasami boli mnie podbrzusze, ale to jest też jednocześnie objaw ciąży. Szczególnie że bardzo dużo pije wody. Ja chodzę prywatnie do lekarza, więc nie dostałam skierowania. Ja w każdym momencie mogę zadzwonić do mojej lekarki lub napisać maila, gdyby coś było ze mną nie tak. Robiłam w diagnostyce badania i chyba to kosztowało koło 30zł
 
reklama
U mnie chyba też już infekcja się rozkręca bo pH mi wyszło 8, nabłonki obecne i z krwi górna granica normy leukocytów (plus anemia jak zwykle)... Masakra z tymi drogami moczowymi w ciąży 😔 Kupiłam żurawit i muszę więcej pić. Aaa no i dowiedziałam się, że przeszłam dawniej toxoplazmozę co mnie zaskoczyło.
Z tą toxoplsxmozą to akurat dobrze,masz jeden problem z głowy:)a skad wiesz ze mas anemię? Bo mi jeszcze jeden wynik wyszedl HCT wyszedł 36 a norma jest od 37....
 
Ja też często robie siku i czasami boli mnie podbrzusze, ale to jest też jednocześnie objaw ciąży. Szczególnie że bardzo dużo pije wody. Ja chodzę prywatnie do lekarza, więc nie dostałam skierowania. Ja w każdym momencie mogę zadzwonić do mojej lekarki lub napisać maila, gdyby coś było ze mną nie tak. Robiłam w diagnostyce badania i chyba to kosztowało koło 30zł
Ja tez chodze prywatnie,moj lekarz przyjmuje we wtorki i piątki. Ale e-maila fo Niego mie mam. Nic bede die jutro dobijać:)
 
Ja tez chodze prywatnie,moj lekarz przyjmuje we wtorki i piątki. Ale e-maila fo Niego mie mam. Nic bede die jutro dobijać:)
Spokojnie, napewno wszystko się dobrze ułoży :) . Infekcje w ciąży niestety bardzo często się zdarzają. Ja po zobaczeniu wyników byłam mega zaskoczona, bo codziennie pije samej wody 3 litry. Ale lekarka mnie uspokoiła że czasem wychodzi że ma się bakterie w moczu, a potem jak się powtarza wynik to nagle ich nie ma. Także będzie dobrze :)
 
Z tą toxoplsxmozą to akurat dobrze,masz jeden problem z głowy:)a skad wiesz ze mas anemię? Bo mi jeszcze jeden wynik wyszedl HCT wyszedł 36 a norma jest od 37....
Dokładnie tak, już mi nie grozi zarażenie ale byłam w szoku bo ja z reguły unikam (boję się) zwierzaków 😄 HCT mam 35 a HGB 10 - właśnie te wartości wskazują na anemię. Ja zawsze byłam taka „anemiczna” nawet nie będąc w ciąży 😆 gdy widzę, że wyskakują mi siniaki to znak 🤣
 
hejj tak odebrałam wynik

było 3,54

jest 5,79

po 43 godzinach, czyli wzroslo o 66,7%

nadal mało.. ale niby przyrost prawidłowy... co myslisz?
Myślę ze gdybys zrobila po48h tak jak jest zalecany to byłby większy ten przyrost,ale od 5jest ciaza wiec zostalo ci powoli cieszyc sie i ja powtórzyłabym ta bete jeszcze raz dla świętego spokoju po48h❤🥰
 
Dokładnie tak, już mi nie grozi zarażenie ale byłam w szoku bo ja z reguły unikam (boję się) zwierzaków 😄 HCT mam 35 a HGB 10 - właśnie te wartości wskazują na anemię. Ja zawsze byłam taka „anemiczna” nawet nie będąc w ciąży 😆 gdy widzę, że wyskakują mi siniaki to znak 🤣
U mnie HCT 36 a HGB w normie. Nic kolejna rzecz do konsultacji....a toxo niekoniecznie od zwierząt mozesz sie zarazic....wystarczy zjesc niedomyte warzywa.
 
reklama
Do góry