reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny mi to sie tak spac chce i mi niedobrze. Jak ja mam isc do tej roboty? Niby ciaza to nie choroba,ale nie wszystkie mamy super samopoczucie.Moj zawód wymaga skupienia, a ja chodzę nieprzytomna....Umowę mam to konca lutego,niby to budżetówka,ale czy bedą chcieli przedłużyć. Jakbym wiedziała ze mnie odwalą,poszlabym na zwolnienie. Juz tyle razy zostalam oszukana przez pracodawców ze ciezko mi zaufać:(
przecież możesz iść na zwolnienie, bo umowa kończy Ci się jak już będziesz spokojnie w 12tc, a wtedy mają obowiązek Ci ją przedłużyć do dnia porodu
 
A ja o 6 😶Dobrej nocki
kochana ja tez mam umowę do końca lutego i pracuje tez w budżetówce, mój narzeczony mówił mi, ze nasza kierowniczka próbuje coś załatwić żeby mi już na stałe przedłużyli, tyle, ze ja się tym nie przejmuje bo niestety mam dość już pracy w budżetówce. Nie dość, ze kasa mizernie niska to jeszcze atmosfera .... mam nadzieje, ze u Ciebie jak jesteś ze stolicy to jest lepszy pieniądz, lepsi ludzie no i ze Ci przedluza. Ale tez umowę mam do lutego 😁 od października po ślubie pójdę na pewno już na l4. Będzie to pewnie z 17 tyg ciąży.
 
A mnie dziś złapał taki ból brzucha, że aż się obudziłam w nocy i zaczęłam jęczeć z bólu. Wystraszyłam się jak nic, ale potrwał to z 20 sekund i przeszło. I nagle zachciało mi się 🤢🤢 ale całe szczęście tylko na chęci się skończyło. Ehhhh
 
A mnie dziś złapał taki ból brzucha, że aż się obudziłam w nocy i zaczęłam jęczeć z bólu. Wystraszyłam się jak nic, ale potrwał to z 20 sekund i przeszło. I nagle zachciało mi się 🤢🤢 ale całe szczęście tylko na chęci się skończyło. Ehhhh
Mnie dziś piekło w brzuchu i troszkę plecy bolały. Dostałam lekkiego rozluznienia 🙈
Mam nadzieję, że jednorazowy wybryk. Smigam do pracy. Miłego dnia mamuśki 😘
 
reklama
Dziewczyny kiedy informujecie pracodawcę o ciąży? Ja jestem w 10 tyg, zaświadczenie o ciąży mam wypisane i wpisane w nim 9/10 tyg ciąży. (Umowę mam do końca litego 2021) Zastanawiam się czy lepiej poczekać po 12 tyg i takie zaświadczenie dostarczyć do pracodawcy. 🤔
 
Do góry