reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny po terminie, co mówia wasi lekarze- każą czekać 11 dni na wywołania, czy wcześniej wysyłają na indukcję?
Ja mam indukcję 7 dni po terminie z OM. Mój lekarz i ogólnie lekarze z tego szpitala nie czekają dłużej niż 7 dni, boją się ewentualnego niedotlenienia, czy też np zatrucia ciążowego, gdzie ryzyko jego wystąpienia wzrasta po terminie porodu. Ja mam indukcję zaplanowaną na przyszłą środę, no chyba że moja Malutka zacznie współpracować 🙏😁
 
reklama
U mnie chyba też mniej więcej do tygodnia po terminie..
Ale ogólnie wywoływanie też jest słabe I nie do końca bezpieczne.. :/
 
Ja mam indukcję 7 dni po terminie z OM. Mój lekarz i ogólnie lekarze z tego szpitala nie czekają dłużej niż 7 dni, boją się ewentualnego niedotlenienia, czy też np zatrucia ciążowego, gdzie ryzyko jego wystąpienia wzrasta po terminie porodu. Ja mam indukcję zaplanowaną na przyszłą środę, no chyba że moja Malutka zacznie współpracować 🙏😁
A dostałaś jakieś skierowanie czy po prostu musisz się stawić w szpitalu
 
Kurde, moja gin powiedziała że mam się stawić w szpitalu 10 dnia po terminie w szpitalu bez skierowania. Zaczynam już się martwić
Myślę, ze niektóre szpitale nie potrzebują skierowania, a lekarka wie co robi, na pewno tez to, ze kaze czekac 10 dni to nie przypadek, tak oceniła widocznie stan Twoj i Twojego dzidziusia 😊❤️ Ja nie wiem co mam robić, bo od około dwoch godzin mam dość nieregularne skurcze i to takie które pozwalają mi na normalne funkcjonowanie, ale teraz nabrały na sile i są praktycznie ciągłe i to z kręgosłupa, zaraz podłącze się do tego mojego domowego KTG, ale jeśli to skurcze z krzyża, to przecież na KTG nie wyjdą 😔😳🤔 Idę jeszcze do wanny, może ruszy albo się rozkręci. Tak mocnych i długich przepowiadających to jeszcze nie miałam, a ogólnie to miewam dość często te skurcze 😳
 
Myślę, ze niektóre szpitale nie potrzebują skierowania, a lekarka wie co robi, na pewno tez to, ze kaze czekac 10 dni to nie przypadek, tak oceniła widocznie stan Twoj i Twojego dzidziusia 😊❤️ Ja nie wiem co mam robić, bo od około dwoch godzin mam dość nieregularne skurcze i to takie które pozwalają mi na normalne funkcjonowanie, ale teraz nabrały na sile i są praktycznie ciągłe i to z kręgosłupa, zaraz podłącze się do tego mojego domowego KTG, ale jeśli to skurcze z krzyża, to przecież na KTG nie wyjdą 😔😳🤔 Idę jeszcze do wanny, może ruszy albo się rozkręci. Tak mocnych i długich przepowiadających to jeszcze nie miałam, a ogólnie to miewam dość często te skurcze 😳
Oby to było to, trzymam kciuki😊
 
Myślę, ze niektóre szpitale nie potrzebują skierowania, a lekarka wie co robi, na pewno tez to, ze kaze czekac 10 dni to nie przypadek, tak oceniła widocznie stan Twoj i Twojego dzidziusia 😊❤️ Ja nie wiem co mam robić, bo od około dwoch godzin mam dość nieregularne skurcze i to takie które pozwalają mi na normalne funkcjonowanie, ale teraz nabrały na sile i są praktycznie ciągłe i to z kręgosłupa, zaraz podłącze się do tego mojego domowego KTG, ale jeśli to skurcze z krzyża, to przecież na KTG nie wyjdą 😔😳🤔 Idę jeszcze do wanny, może ruszy albo się rozkręci. Tak mocnych i długich przepowiadających to jeszcze nie miałam, a ogólnie to miewam dość często te skurcze 😳
Trzymamy kciuki.. dawaj znać Kochana ! :)
 
Ech, nie mogę spać, przy silnej zgadze przed snem ( Raczej miałam już lżejszą ostatnio) poczułam się lekko niedobrze, jak na wymioty. Nie było nic tylko kilka razy odbiło mi się jakby z posmakiem treści żołądkowej :/ zjadłam też już 3 kromki chleba z serem i chyba to wpłynęło na udaną wizytę w WC. Poszłabym spać ale wciąż mi dziwnie...
 
reklama
Do góry