reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Mam jeszcze 2 letniego synka także ciężko ;) ja tez sama nie potrafię wysiedzieć ;D
Czesc ja jestem z terminem kwietniowym, mam 25 tydzień ciąży, we wtorek szyjke mialam skrócona ale do 3cm, wcześniej była dłuższa
Mam 3 latka który narazie ma ferie
Przypisana no spe, magnez
I twardniejacy brzuch, jesli za 2 tyg nie zmieni się nic to lekarz zapowiedział ze polozy mnie do szpitala na rozkurczowe kroplówki
Ale teraz praktycznie leze, pomagaja mi najblizsi w opiece nad 3 latkiem
Zalecił Ci jakieś leki? Mysle ze np mi brzuch mniej twardnieje dzięki leżeniu więc staraj sie oszczędzac ile sie da, wiem ze ciezko przy 2 latku ale nawet wymyślaj zabawy na lezaco:) tzn żebyś Ty lezala :)
 
Dziewczyny jak to jest u was z tymi ruchami? Czuje od 19 tygodnia,dziś mam 25 tydzień i jeden dzień czuje ją bardzo często, mocno kopie już można zobaczyć spokojnie przez brzuch, drugi prawie wcale tylko czasami, nawet wieczorami nie chętnie. Myślicie ze to normalne? Wczoraj byłam na usg niby nic niepokojącego nie widać, dzidzia zdrowa, rośnie prawidłowo.
 

Załączniki

  • D23E4649-9C48-4A44-99E1-54EEDDCD931C.jpeg
    D23E4649-9C48-4A44-99E1-54EEDDCD931C.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 79
Dziewczyny jak to jest u was z tymi ruchami? Czuje od 19 tygodnia,dziś mam 25 tydzień i jeden dzień czuje ją bardzo często, mocno kopie już można zobaczyć spokojnie przez brzuch, drugi prawie wcale tylko czasami, nawet wieczorami nie chętnie. Myślicie ze to normalne? Wczoraj byłam na usg niby nic niepokojącego nie widać, dzidzia zdrowa, rośnie prawidłowo.
A pytałaś o to? To wychodzi na to że ma dużo miejsca i widocznie się jeszcze chowa że nie odczuwasz aż tak tego 🧐
 
reklama
Do góry