reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Szkoda, że wcześniej nie widziałam, że tu ruszyło. Ale szczerze piszecie jak szalone 😅 chyba nie dam rady przeczytać wszystkiego aby być na bieżąco 😅
Może trochę napiszę o ciąży.
Pierwsze trzy miesiące były tragiczne ciągle mdłości, bieganie do wc, wstręt do jedzenia, brak energii. Ok 10tyg mój gin powiedział że widzi chłopca, w 13 tyg na prenatalnych raczej dziewczynka. Później dwa razy ułożenie takie że nie było widać. Także trochę nie wiadomej było 😁 w domu chłopaki bardzo chcieli siostrzyczkę, no i na połówkowych okazało się że udało się jej dziewucha.
Mała drobna bo 20+1 wagi 330g
Ale bardzo imprezowa w brzuchu 😉
Dopiero w drugim trymestrze zaczęłam jeść, ale wc jest moim dobrym kuplem 😅.
Także witajcie brzuchate :)
 
Dziewczyny a macie jakiś post gdzie wszystkie są wypisane i terminy ?
Bo z chęcią chociaż tak bym zorientowała się ile was jest kiedy termin i płeć dzieci
 
No tylko ja już wiem , że będzie cesarka bo już jestem po dwóch cięciach. Także pewnie zrobię mi w 39tyg .

A dużo dziewczyn się udziela czy jest stała grupka??
 
No tylko ja już wiem , że będzie cesarka bo już jestem po dwóch cięciach. Także pewnie zrobię mi w 39tyg .

A dużo dziewczyn się udziela czy jest stała grupka??
Słyszałam że już nie biorą pod uwagę wcześniejszych cięć. Rozmawiałaś z lekarzem? Mówił już że zrobi cc?
Grupka jest stała i robi się coraz większa bo dziewczyny dołączają cały czas :)
 
Słyszałam że już nie biorą pod uwagę wcześniejszych cięć. Rozmawiałaś z lekarzem? Mówił już że zrobi cc?
Grupka jest stała i robi się coraz większa bo dziewczyny dołączają cały czas :)
Biorą, szwagierka była po 1 cesarkę 13 lat temu, 2 lata temu zrobili jej cesarkę i w tym roku też. Nawet nie pytali czy chce naturalnie.
A mój ginekolog od razu mi powiedział że będzie cesarka. Wszystko zależy od lekarzy i szpitala, ale z reguły boją się po cięciach aby rodziły naturalnie.
Ja np po pierwszej cesarce byłam przekonana że drugiego syna urodzę naturalnie, ale w szpitalu nawet nie pytali, od razu cesarke zaplanowali.
 
reklama
Biorą, szwagierka była po 1 cesarkę 13 lat temu, 2 lata temu zrobili jej cesarkę i w tym roku też. Nawet nie pytali czy chce naturalnie.
A mój ginekolog od razu mi powiedział że będzie cesarka. Wszystko zależy od lekarzy i szpitala, ale z reguły boją się po cięciach aby rodziły naturalnie.
Ja np po pierwszej cesarce byłam przekonana że drugiego syna urodzę naturalnie, ale w szpitalu nawet nie pytali, od razu cesarke zaplanowali.
Moja znajoma po 5latach od cesarki miała rodzić naturalnie z tym że finalnie miała cc.
Teraz druga znajoma ma rodzić 2 lata po cc, z tym że ona też chce sobie załatwić cięcie. Dlatego pytam czy rozmawiałaś już z lekarzem na temat planowania cc :)
 
Do góry