reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja już po USG :)
Dzidziek rośnie, waży całe 150 g, serduszko bije 155 uderzeń :)
Wyniki dalej pokrywają się terminem z OM.
Szyjka też w porządku.
No i cóż...
Będzie dziewczynka [emoji66][emoji173][emoji173][emoji173]
Czyli wróżba z obrączki dalej się sprawdza [emoji3059]
Super :) u mnie też dziewczynka ♥️ ponoć ;) a w którym jesteś tyg? Mam wizytę jutro i ostatnio jeszcze mi mierzyli dziecko a nie ważyli. Ciekawa jestem co będzie jutro :)
 
reklama
Może mieć coś wspólnego bo jak swędzi to rośnie. Skóra się rozciąga. Czasami mnie też swędzi ale niezbyt mocno poki co. Tylko że smaruje rano i wieczorem. To jedyna rada - nawilżać najlepiej balsamami właśnie dla kobiet w ciąży :) smarujesz?

Tak tak.. smaruje.. staram się rano i wieczorem kremem MUSTELA, który dziewczyny tu bardzo polecały. Poza tym mam jeszcze fajne masła do ciała z the body shop.. bosko pachną... nie wiem czy dodatkowo nie będę stosować do nawilżenia.
 
@annika1801 a jaki masz problem kadrowy?

@Martxx1 kochana, ja to nawet nie wiem jaki był wiek ciąży na prenatalnych 😂 nic mi nie powiedział, tyle, że ma ok 6 cm i wiek się zgadza, ale z czym się zgadza to ja nie wiem 😂 Jak dla mnie pomiary miarodajne do porównywania muszą być robione na tym samym sprzęcie i przez tego samego lekarza.

@edey chyba już wolę rodzić niż iść wyrwać zęba 😱
 
Dziewczyny ! jeszcze podzielę się dodatkową informacją... jakiś czas temu pisałam o bólach zęba w ciąży... właśnie wróciłam od dentysty... z wyrwaną 7 i 8 !!
I jak kochana? Znieczulenie napewno pomogło? Nic nie czułaś? A dostałaś jakiś antybiotyk czy coś? Bo ja przy wyrywaniu jednego dostałam a przy drugim nie 🤔
 
I jak kochana? Znieczulenie napewno pomogło? Nic nie czułaś? A dostałaś jakiś antybiotyk czy coś? Bo ja przy wyrywaniu jednego dostałam a przy drugim nie 🤔

Antybiotyku nie... znieczulenie dostałam oczywiście na tyle na ile możemy dostać w ciąży.. i samo rwanie nie było tragiczne (nigdy wcześniej nie miałam wyrywanych zębów więc nie wiedziałam kompletnie czego się spodziewać)... wyrwanie 2 zębów trwało ze 3 minuty.. byłam w szoku, że tak szybko.

Mam nadzieję, że nie zacznie mocno boleć teraz po fakcie... narazie 2 godziny minęło i czuję, ale jest do przeżycia...
 
Jestem 16+2 obecnie :)
Teraz tez mierzyl glowke, kość biodrową, brzuszek i jakoś wyliczył [emoji38][emoji2356]
Super :) u mnie też dziewczynka [emoji3531] ponoć ;) a w którym jesteś tyg? Mam wizytę jutro i ostatnio jeszcze mi mierzyli dziecko a nie ważyli. Ciekawa jestem co będzie jutro :)
 
Antybiotyku nie... znieczulenie dostałam oczywiście na tyle na ile możemy dostać w ciąży.. i samo rwanie nie było tragiczne (nigdy wcześniej nie miałam wyrywanych zębów więc nie wiedziałam kompletnie czego się spodziewać)... wyrwanie 2 zębów trwało ze 3 minuty.. byłam w szoku, że tak szybko.

Mam nadzieję, że nie zacznie mocno boleć teraz po fakcie... narazie 2 godziny minęło i czuję, ale jest do przeżycia...
Druga doba po wyrwaniu jest najgorsza. Ochładzaj to miejsce okładami. Współczuję, trzymaj się!
 
reklama
Do góry