reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
On mówi, że u nich wszyscy noszą. Na ulicach, w sklepach. Wszędzie 🤷‍♀️
Mam ciotke w Hiszpani. U nich też maski na każdym kroki, a wjazd do Madrytu tylko z przepustką. Sama boi się wychodzić z domu bo ma raka, więc jest w grupie ryzyka. Jej partner co przynosi do domu to dezynfekuje od razu. Ciężkie czasy nastały
 
To, ja się też pochwale moim brzuszkiem 15+5 tc, ciąża 3 :) ale moja Tesciowa dziś stwierdziła że oo malutki malutki bo jej chrześnica która ma termin po mnie na 8.04 ma większy pff ja miałam, zawsze małe brzuszki i się cieszyłam bo nie miałam problemów z zawiązywaniem butów czy goleniem się tem na dole... No ale startuje z większą waga niż w poprzednich ciążąc więc pewnie będzie ciężej.
 

Załączniki

  • IMG_20201016_200759.jpg
    IMG_20201016_200759.jpg
    402,1 KB · Wyświetleń: 63
Ja nawet boje się zainstalować aplikacje ciążowa 😝😝😝 bo zawsze to się źle kończyło to dopiero świrowanie 😝😝😝😝

Przepraszam nieraz za błędy jakie robie w wypowiedziach ale jak coś pisze to w międzyczasie coś rozmawiam z synem i muszę się skupić na dwóch wypowiedziach 😝
Nie wierzę ja to samo! Nie mam teraz żadnej, w straconej ciąży mailam 2, zatem teraz żadnej - mniej myślę, chociaż forum pomaga, to czasami wpedzam sie w stresa porownywania a.to CRL, a to brzuszka 🙈🙈🙈! No czy ja jestem madra🤣😜!?!
 
Nie jesteś sama. Ja tez bardzo bym chciała się cieszyć na 200% a z obawy o stratę cały czas siebie ganię za to jak za bardzo się rozpędzę z radością. Ale jednak trzeba być dobrej myśli i cieszyć się ze teraz jest ok i małymi kroczkami do przodu. Nie wybiegać co będzie bo często ciąża jak widać po wielu przypadkach to coś na co nie do końca mamy wpływ. Tez się cieszę ze trafiłam na to forum. Jakoś raźniej :)
Tez sie boje cieszyc,nawet ostatnio kupilam duzo cichow ciazowych i wyladowalam w szpitalu z plamieniem tego samego dnia,i juz pierwsze co to ze za szybko cos kupilam;(to silniejsze ode mnie.
 
Mam ciotke w Hiszpani. U nich też maski na każdym kroki, a wjazd do Madrytu tylko z przepustką. Sama boi się wychodzić z domu bo ma raka, więc jest w grupie ryzyka. Jej partner co przynosi do domu to dezynfekuje od razu. Ciężkie czasy nastały
Przy nowotworze zwykłe przeziębienie może źle się skończyć. Pamiętam jak moja siostra się pilnowała, żeby tylko niczego nie załapać..
Współczuję dla cioci 😔 życzę jej dużo siły do walki i zdrowia 💗
 
Jej ja tyle to nawet nie będę miała przez całą ciaze 🤣 tu mi się należy 3na cała ciąże, ale zrobimy dodatkowe ok 25-27tygodnia 3d na pamiątkę i tyle, strasznie mnie to uczy cierpliwości tymbardziej jak widzę wasze usg i że co chwilę macie zdjatko 😜🤷🏼‍♀️
Dla pocieszenia dodam, że tak mam tylko w 5 ciąży 😋
W dwóch pierwszych tylko po 3 USG były i po 8 wizyt i tylko jedno foto z pierwszego USG
 
reklama
Do góry