reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Moja kumpela mówiła mi kiedyś o tzw. teorii „złego oka” 😄 Na początku śmiałam się z niej, że wierzy w takie zabobony ale z czasem doszłam do wniosku, że coś w tym może być. Też miałam taką „uroczą koleżankę” 😂
Az przeczytam co to 😁😁 ja też nie wierzę ale jak widzę jak się sprawy mają to coś tam w głowie się rodzi 😁
 
reklama
Cześć Dziewczynki, powiedzcie mi o co chodzi z tym pH? Czego dotyczy? JA nie mogę na żadnym badaniu takiej wartości odnaleźć? Miałam wczoraj prenatalne, ale nie dowiedziałam się jaka płeć 😞. A tak marzę o córeczce, bo mam już trzech synków. A co myślicie o rozpoznaniu płci na podstawie tętna płodu? U moich synków tętno zawsze było poniżej 140, więc teoria się sprawdziła 🙂
Ph jest w badaniu moczu zaraz pewnie napoczatku :)
 
Cześć Dziewczyny! Wpadłam na chwile na ten wątek, bo potrzebuje słów otuchy, a widzę, że ten sam temat się już przewijał. Jestem obecnie w 6 tyg. ciąży (5+2) i zaczęłam plamić. Na bieliźnie widać dosłownie niewielkie plamki bezowe (kolor kawa z mlekiem - wybaczcie szczegółowość), a przy podcieraniu na papierze pojawia sie śluz brązowy (taki rozciągliwy). Jutro na szczęście mam umówiona wizytę u lekarza, ale nie daje mi to kompletnie spokoju, szczególnie, ze mam za sobą jedno poronienie w 8 tyg. Powiedzcie proszę, ze to nie musi oznaczać nic złego i ze znacie przypadki lub znacie to z autopsji i zakończenie było szczęśliwe. Brzuch mnie już rozbolał z tego stresu. 😢 Dodam jeszcze, ze biorę progesteron (Progesteron Besins) od tygodnia (3 tabletki dziennie), wiec nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy.. Dziękuję z góry za słowa otuchy!
Nic się kochana nie martw, to plamienie implantacyjne. Miałam tak w drugiej i trzeciej ciąży.
Będzie dobrze ❤❤
 
Nawet nie wiesz jak Ciebie rozumiem. My mamy pierwsza córkę dzięki IVF. I w tamtym roku dwa razy cud bo naturalsy ale stracone. Obecna ciąża też naturals u póki co wszystko ok ale schizma jest
Wszystko będzie dobrze :) Ja mówię każdemu, że ten rok to rok cudów ;) Także tego ten, grajcie w totolotka i w ogóle 😁 Kurcze, no i miałam iść spać, a dalej czytam 🤦🏼‍♀️
 
Dha to tylko DHA to za mało. Na pewno pregna plus musi być a DHA dodatkowo. Ja biorę to i to chociaz DHA po jednej kapsułce dziennie a dawka wg opakowania to do 2 kapsułek dziennie. Dlatego myślę czy nie zmienić na inne kapsulki bo jak doliczysz do pregny plus 2 opakowania pregna dha to wychodzi prawie 100zl miesięcznie.
Ja biorę pregna plus i pregna dha. Tak kazał gin. Ale po dha tak mi się odbija ryba 🤢🤢🤢
 
Witajcie. Chciałam się przywitać po raz pierwszy na tym forum. Od jakiegoś czasu chętnie Was podczytuję. Zdecydowałam się do Was dołączyć po badaniach prenatalnych i odebraniu wyników testu podwójnego i SANCO. Jestem aktualnie w 14+0 tyg, a w moim brzuchu mieszka córcia 😀😍
Cześć Madllen gratuluję Córci ❤ i cieszymy się że jesteś!!! 😃😃😃👍
 
Cześć Dziewczynki, powiedzcie mi o co chodzi z tym pH? Czego dotyczy? JA nie mogę na żadnym badaniu takiej wartości odnaleźć? Miałam wczoraj prenatalne, ale nie dowiedziałam się jaka płeć 😞. A tak marzę o córeczce, bo mam już trzech synków. A co myślicie o rozpoznaniu płci na podstawie tętna płodu? U moich synków tętno zawsze było poniżej 140, więc teoria się sprawdziła 🙂
A masz zdjecie usg?jakie tentno teraz?
 
reklama
Do góry