reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Czesc Mamusie:) czuje też figle dziecka w brzuszku 17+6 :) w dodatku wczoraj mnie nastraszył :( tak się martwiłam że majtki mokre i mokre i zmiana co chwilę ich (nie toleruje wkładek :/ ) i czułam jak coś ze mnie leci i już zmartwienie czy to wody sacza się :/ zadzwoniłam do lekarza i mnie uświadomił że prawdopodobnie dzidziuś bawi się zbyt blisko pęcherza i popuszczam. Kazał poruszać brzuszkiem trochę i jak nie przejdzie to na SOR. I wiecie co?;p przeszło jak ręką odjął :)

Pytanie z innej z beczki czy któraś z was zastanawiała się nad kurtka ciążowa na zimę? W moim mieście jest deficyt sklepów ciążowych i rozglądam się na necie i znajduje kurtki 250zl :( nawet już skłonna jestem kupić brzydka kurtkę ale ciut tańsza jak to tylko tak na prawdę max do kwietnia.
 
Ma prawo być z Tobą do końca. Ja sobie inaczej nie wyobrażam, Mąż zawsze jest dla mnie dużym wsparciem.
Niby na stronie ich szpitala pisze że osoba towarzysząca nie może być na trakcie porodowym.
 

Załączniki

  • 20181111_222359.png
    20181111_222359.png
    13,3 KB · Wyświetleń: 58
Czesc Mamusie:) czuje też figle dziecka w brzuszku 17+6 :) w dodatku wczoraj mnie nastraszył :( tak się martwiłam że majtki mokre i mokre i zmiana co chwilę ich (nie toleruje wkładek :/ ) i czułam jak coś ze mnie leci i już zmartwienie czy to wody sacza się :/ zadzwoniłam do lekarza i mnie uświadomił że prawdopodobnie dzidziuś bawi się zbyt blisko pęcherza i popuszczam. Kazał poruszać brzuszkiem trochę i jak nie przejdzie to na SOR. I wiecie co?;p przeszło jak ręką odjął :)

Pytanie z innej z beczki czy któraś z was zastanawiała się nad kurtka ciążowa na zimę? W moim mieście jest deficyt sklepów ciążowych i rozglądam się na necie i znajduje kurtki 250zl :( nawet już skłonna jestem kupić brzydka kurtkę ale ciut tańsza jak to tylko tak na prawdę max do kwietnia.
Nie kupię kurtki specjalnie dla ciężarnych. Mam luzniejsze a najwyżej na wiosnę nie będę się dopinac ;) teraz w swoją parke jesienną bez problemu się mieszcze i jeszcze trochę ja ponosze.
@Rudbekia23 ochotę mam standardową. Nic się pod tym względem nie zmieniło.
 
reklama
Do góry