reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Czy jest tutaj mama co rodziła w szpitalu w Świebodzinie? Bo mam pare pytań bo spać nie mogę i bardzo sie boje :( jestem ciekawa czy tutaj mąż przy porodzie (chodzi mi aż do samego końca aby przecioł pępowinie i mnie wsparł) może być. Byłabym wdzięczna jak sie ktoras odezwie do mnie.

może sprawdź na Facebooku czy nie ma fanpejdżu w stylu porodowka Świebodzin?
ja mam Halo gdzie rodzić Wrocław, i już parę postów na temat mojego szpitala było :)
albo najlepiej umów się tam na zwiedzanie oddziału jeśli jest taka opcja, jeśli nie to może mają szkole rodzenia i tam można uzyskać informację? ewentualnie poprostu podejść na recepcję i zapytać co i jak, dadzą namiar zapewne do kogo się zwrócić :)
 
reklama
może sprawdź na Facebooku czy nie ma fanpejdżu w stylu porodowka Świebodzin?
ja mam Halo gdzie rodzić Wrocław, i już parę postów na temat mojego szpitala było :)
albo najlepiej umów się tam na zwiedzanie oddziału jeśli jest taka opcja, jeśli nie to może mają szkole rodzenia i tam można uzyskać informację? ewentualnie poprostu podejść na recepcję i zapytać co i jak, dadzą namiar zapewne do kogo się zwrócić :)
Mają tam szkołe rodzenia. Najwyżej dopiero zapytam sie mojego lekarza lub na szkole rodzenia. Mąż chciałby być przy mnie na porodówce bo to w końcu wspólna sprawa jest.
 
Czy jest tutaj mama co rodziła w szpitalu w Świebodzinie? Bo mam pare pytań bo spać nie mogę i bardzo sie boje :( jestem ciekawa czy tutaj mąż przy porodzie (chodzi mi aż do samego końca aby przecioł pępowinie i mnie wsparł) może być. Byłabym wdzięczna jak sie ktoras odezwie do mnie.
Ma prawo być z Tobą do końca. Ja sobie inaczej nie wyobrażam, Mąż zawsze jest dla mnie dużym wsparciem.
 
reklama
z tego co wiem to cc właśnie niezbyt pozwalają. ostatnio u mnie na grupie dziewczyna pytała. cały Wrocław nie ma takiej opcji. wkoncu jest to swego rodzaju zabieg, operacja.. no przy normalnych nie może być nikt towarzyszący. ale trzeba pytać bo wiem że powoli się na to otwierają. wkoncu to mimo wszystko narodziny dziecka dwojga ludzi.. i w Trzebnicy jest opcja. ponoć Łódź? Warszawa? więc może i w Twoich rejonach również
 
Do góry