reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
dziękuję za odpowiedź :)
właśnie mówiłam do męża że kurcze, może jakoś się wczepił i se leży w najlepsze na jakimś organie a ja tu cierpię ;) ...
faktycznie jest to na wysokości jajnika. może i u mnie jest on dość bolesny jak u Ciebie, też mam taką nadzieję :)

Mnie dziś kłuje i boli w jednej pachwinie ale tak że aż drygne czasami. Położyłam się na lewym boku to zaczęło mnie biodro prawe boleć
A macie czasami tak że coś was boli ale niewiadomo gdzie? Mnie czasami zaboli podobnie jak na okres tylko tak lekko ale nie wiem gdzie to takie trudne do zlokalizowania tak jakby w pachwiny szlo trochę w plecy
 
Trochę lipa. U mnie mąż był cały czas. Co prawda płacił za poród rodzinny ale nie jakoś dużo.
Muszę się dowiedzieć. Ordynatorem jest lekarz z mojej miejscowosci z Gubina. Raz byłam u niego z problemem. Szpital powinien dać wole pacjentce czy chce rodzić sama czy z mężem. Bałabym się gdybym sama musiała rodzić. A po za tym nie daja znieczulenia :/
 
Muszę się dowiedzieć. Ordynatorem jest lekarz z mojej miejscowosci z Gubina. Raz byłam u niego z problemem. Szpital powinien dać wole pacjentce czy chce rodzić sama czy z mężem. Bałabym się gdybym sama musiała rodzić. A po za tym nie daja znieczulenia :/
W tych czasach żeby nie można było rodzić rodzinnie?! Dla mnie to porażka. Że nie wspomnę o znieczuleniu
 
Muszę się dowiedzieć. Ordynatorem jest lekarz z mojej miejscowosci z Gubina. Raz byłam u niego z problemem. Szpital powinien dać wole pacjentce czy chce rodzić sama czy z mężem. Bałabym się gdybym sama musiała rodzić. A po za tym nie daja znieczulenia :/
A słyszałam że wg nowych zasad znieczulenie jest za darmo na życzenie rodzącej. Teraz trzeba się wszystkiego dowiedzieć. Też muszę popytać.
 
Czesc Mamusie:) czuje też figle dziecka w brzuszku 17+6 :) w dodatku wczoraj mnie nastraszył :( tak się martwiłam że majtki mokre i mokre i zmiana co chwilę ich (nie toleruje wkładek :/ ) i czułam jak coś ze mnie leci i już zmartwienie czy to wody sacza się :/ zadzwoniłam do lekarza i mnie uświadomił że prawdopodobnie dzidziuś bawi się zbyt blisko pęcherza i popuszczam. Kazał poruszać brzuszkiem trochę i jak nie przejdzie to na SOR. I wiecie co?;p przeszło jak ręką odjął :)

Pytanie z innej z beczki czy któraś z was zastanawiała się nad kurtka ciążowa na zimę? W moim mieście jest deficyt sklepów ciążowych i rozglądam się na necie i znajduje kurtki 250zl :( nawet już skłonna jestem kupić brzydka kurtkę ale ciut tańsza jak to tylko tak na prawdę max do kwietnia.

Ja czasami jak wstaje albo np wychodzę z samochodu to coś poleci. No i zdarza się że niestety jest to mocz a czasami śluz jak dłuższy czas go nie bylo
 
Mnie dziś kłuje i boli w jednej pachwinie ale tak że aż drygne czasami. Położyłam się na lewym boku to zaczęło mnie biodro prawe boleć
A macie czasami tak że coś was boli ale niewiadomo gdzie? Mnie czasami zaboli podobnie jak na okres tylko tak lekko ale nie wiem gdzie to takie trudne do zlokalizowania tak jakby w pachwiny szlo trochę w plecy
To są pewnie te bóle związane z rozciaganiem się więzadeł czy czegoś tam w brzuchu. Już nie pamiętam nazwy ale poczytaj info o tyg ciąży i tam na pewno będzie. Nie są związane z uciskiem tylko rozciaganiem.
 
A słyszałam że wg nowych zasad znieczulenie jest za darmo na życzenie rodzącej. Teraz trzeba się wszystkiego dowiedzieć. Też muszę popytać.
Pisze tu tak. Tylko mam nadzieje że szpital zmienił zasady. To jest z zeszłego roku jak ordynatorem chyba był jeszcze ten konował co przez niego dziecko zmarło. Nie wiem czy w marcu chyba w zeszłym roku oglądałyscie uwage ze świebodzina. Wtedy co o tej Magdzie Żuk też było.
 

Załączniki

  • 20181111_224323.png
    20181111_224323.png
    24,8 KB · Wyświetleń: 54
To są pewnie te bóle związane z rozciaganiem się więzadeł czy czegoś tam w brzuchu. Już nie pamiętam nazwy ale poczytaj info o tyg ciąży i tam na pewno będzie. Nie są związane z uciskiem tylko rozciaganiem.


Akurat jak czytałam o moim tyg to była informacja o bolach brzucha pleców itp ale oczywiście ja już wydygana ale coz trzeba się przyzwyczaić
 
reklama
Akurat jak czytałam o moim tyg to była informacja o bolach brzucha pleców itp ale oczywiście ja już wydygana ale coz trzeba się przyzwyczaić
Przyzwyczaić ale też trzymać rękę na pulsie. Dobrze że jesteś czujna ale z tego co czytam najgorsze jest plamienie towarzyszące bolowi. Jeśli coś takiego się zdarzy to trzeba pędzić na ip a tak to pozostaje spróbować innych sposobów na nasze bóle.
 
Do góry