reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2019

witam serdecznie:) mój termin na 17.04 ale pewnie bedzie duzo wczesniej(oby nie zadużo) pozdrawiam wszystkie przyszłe kwietniowe mamusie:):)
 
reklama
Ja mam połówkowe dopiero 3 grudnia, to jeszcze szmat czasu...ale za to w miedzy czasie dwie wizyty, wiec jakoś doczekam.

A co do Świąt na wyjeździe to ja bardzo polecam! Chociaż my wolimy inne klimaty, dwa razy na boze narodzenie byliśmy na kanarach i było absolutnie bosko! Na pewno to jeszcze kiedyś powtórzymy.

Ja też połówkowe gdzieś w grudniu. 19 listopada mam wizytę u gibka i dostanę skierowanie na prenatalne.Jestem w ogóle bez mocy , córa chora i ząbkuje i na dodatek sprzedała mi wirusa. Jak dojdę wreszcie do siebie to mam nadzieję, że będę się częściej udzielać .
 
No 20 tygodnia jeszcze chyba nie mamy tutaj :-) ale i tak te tygodnie nam lecą. Ja mam termin na 29.03, a połówkowe 16.11. Wizytę u ginka mam 03.11 ale już głowa przemyśla czy wszystko dobrze, bo to miesiąc już będzie od ostatniej wizyty.
 
witam serdecznie[emoji4] mój termin na 17.04 ale pewnie bedzie duzo wczesniej(oby nie zadużo) pozdrawiam wszystkie przyszłe kwietniowe mamusie:):)

Hej [emoji4] a dlaczego dużo wcześniej ? Oby nie tak dużo [emoji4]


Luśka- dawaj znać co u Ciebie jak już będziesz po wizycie. Tak w ogóle to jakoś mocne masz te bóle czy delikatne?

Mnie dziś też cały dzień pobolewa brzuch, nie za mocno ale jednak. Głownie w okolicy prawego jajnika. Leżę od kilku godzin i odpoczywam. Nic nie dzwigalam, nie przemęczalam się. Nie wiem od czego to.. czyżby macica się powiększała i to dlatego?
 
No 20 tygodnia jeszcze chyba nie mamy tutaj :-) ale i tak te tygodnie nam lecą. Ja mam termin na 29.03, a połówkowe 16.11. Wizytę u ginka mam 03.11 ale już głowa przemyśla czy wszystko dobrze, bo to miesiąc już będzie od ostatniej wizyty.
Ja mam polowkowe w ostatnim tygodniu listopada czyli bez wizyty z usg będę prawie dwa miesiące... u Ciebie już bliziutko więc minie szybko zanim się obejrzysz. :)
 
reklama
Hej dziewczyny:) wy połowkowe badania robicie u swojego lekarza czy gdzie ? Ja jak bylam w zielonej górze na prenatalnym badaniu(ze skoerowaniem) to powiedział że mam wyniki bardzo dobre i jak chce drugie badanie (powiedział ze nie musze robić) to już w innym gabinecie bo wypadam z grupy ryzyka.
 
Do góry