reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

O dokladnie tak mi wszyscy mowili
Mialam kilka w roz 56 i wiekszosc 62 68 a corcia urodzila sie za wczesnie, 48cm. Wszystko bylo na nia za duze. Nie mialam jej w co ubrac. Musielismy na szybko kombinowac i szukac ubranek dla wczesniakow...

Miałam dokładnie to samo dlatego teraz napewno dopłynie więcej ubranek w rozmiarze 56 :) bo nie sadze zeby drugie dziecko było bardzo duze skoro pierwsze było malutkie :) a w którym Tyg urodziłaś córę? Moja równo w 37 i tez miała 48cm :)



w5wqio4py03s1fij.png
 
reklama
Jak dla mnie moze byc grupa zamknięta :) po co inni maja czytać o naszych sprawach :)

Co do teściów to mam bardzo fajnych :) we wnuczce zakochani i jakby mogli to by ja co weekend zabierali :) nawet teraz teściowa juz sobie urlop wzięła od 2do 5 stycznia bo nasze przedszkole zamknięte od świat do 6.01 i zabiera mi córkę żebym mogła sobie odpoczywać :)
Moja mama tez świata poza wnuczka nie widzi i jak ma tylko wolne to chce z nią spędzać czas wiec nie mamy na co narzekać :)

Ja dzisiaj tez musze przynajmniej pranie ogarnac a jutro pewnie prasować będę bo codziennie wstaje o 6 ale padam o 21. W nocy zazwyczaj śpię ale córa budzi mnie ok 24-1 kiedy do nas przychodzi do łóżka :)



w5wqio4py03s1fij.png
 
Maz mi zapowiedział ze ma dzisiaj męskie wyjście wiec moze iść ale pod warunkiem ze do kina mnie jeszcze dzisiaj zabierze i to ja wybieram film [emoji48][emoji48]



w5wqio4py03s1fij.png
 
Sylwia to niedużo. Ja miałam 120 na czczo. Jaka jest norma u Ciebie bo u mnie do 99 jest dobrze.

oar83e3kwb829h8w.png

zem3df9hb2pkv46d.png
U mnie też 99 jest norma, kurka to mialas dużo bardzo duzo! A powiedz mi o której jadlas ostatni posiłek przed badaniem dzień wcześniej? To tez ma znaczenie. Bo ja w poprzedniej ciąży nie wiedziałam o tym i dzien przed badaniem o 22 zjadłam ziemniaki z sosem [emoji2] a wiadomo przez noc żołądek dużo wolniej wszystko trawi
 
No dobra a co z dziewczynami które bedą chciały dołączyć ?
No i czy jest to możliwe ?



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jest możliwe bo jak się utworzy grupę zamknięta to trzeba zaprosić dziewczyny które tu piszą. Te forum bedxie dalej widoczne dla wszystkich i jak tylko ktoś nowy dołączy to bedzie można dodac kwietniowka do naszej grupy zamkniętej [emoji6]
Poznamy się bliżej myślę ze z czasem będziemy mogły wstawiać fotki w całości z twarza oczywiście jak któraś będzie miała taką ochotę [emoji6] pisać o wszystkim, np problemach z facetem bez obaw że jakas koleżanka przypadkiem zorientuje się że ja to ja i pzoneoj będzie paplac [emoji23]
 
O 20. Po tym teście tez mi sporo wyszło wiec nie mam wątpliwości że mam cukrzycę. Pozostaje tylko pytanie czy mam tak cały dzień czy tylko po nocy itd.

oar83e3kwb829h8w.png

zem3df9hb2pkv46d.png
 
moze byc zamknieta ale tez wlasnie sie zastanawiam jakby ktos jednak chcial dolaczyc czy mialby problem... ?

ja dlugo malowalam wlosy na rozne kolory, bylam czarna, czekoladowa, ruda, rubinowa, blond tez mialam... do tego codziennie katowalam wlosy prostownica i mam teraz okropne :( a kiedys sliczne dlugie za tylek... chce znow taka dlugosc ale mam na koncach siano wiec bede musiala jeszcze sporo obciac i troche poczekac na takie dlugie :(
co do malowania to juz troche nie maluje... a ciąża w sumie pozwala mi wytrwac w tym postanowieniu... nie wyglada ten moj odrost jakos tragicznie, a jest dosc spory, juz do brwi siega wiec zastanawiam sie czy grzywki na prosto nie zrobic zeby miec juz kawalek tylko w swoim naturalnym kolorze[emoji14]chcialabym juz nigdy nie malowac poki nie zaczne konkretnie siwiec
A uzywasz jakiś masek do wlosow/ odżywek? Oleju kokosowego? Ja tez miałam wszystko kolory chyba na włosach, z czarnych na blond i miałam mega siano. Polecam maski do włosów firmy Kallos Kreatynowa albo Omega za litr płaci się około 10 zł i olej kokosowy działa cuda
 
reklama
Do góry