reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Mi się ciężko zabrać za cokolwiek [emoji53] Mdłości na razie ustały, ale za to zaczęły się bóle głowy [emoji33]

ckai43r886icswaj.png
Mnie tak głowa bolala praktycznie codziennie przez 3 tyg. Katastrofa, myślałam ze nie wytrzymam... Odpukac na razie nie boli...
 
reklama
A ja wróciłam z pracy i padłam...teraz wstałam, wykąpałam się i dalej idę spać. Nie wiem czy to z powodu ciąży czy weekendowego przemęczenia ale w końcu odespałam :) :)
 
Ja mam mdłości od samego początku przez co mam problemy z jedzeniem i już mam -7kg ale nie należę do najszczuplejszuch a więc lekarz powiedział że narazie ok. Wiele rzeczy boję się też jeść że względu na możliwe zatrucia

w4sq3e3kik2w4ckd.png
 
1474404903-lke4vq.jpeg

A ja mialam wczoraj wizyte i nic nie napisalam, zaganiana bylam.
Dzidzius super, ponad 4 cm, 11 tydz 5 dz.
Machal raczkami i nozlami, maz i corka byli ze mna wiec wszystko widzieli :-)
W nastepny poniedzialek genetyczne usg i pappa. Dostane wtedy wiecej zdjec. Pani dr wczoraj powiedziala ze ok 14-16 tyg okreslaja plec wiec chyba w poniedzialek sie nie dowiem.
Zalaczam zdjeciucho naszego bobasa [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jesli chodzi o cere to j tez narzekam .... z corka mialam jak marzenie, teraz fatalna ...
Obie ciaze kompletnie inne.... ale tak to juz jest najczesciej. Najwazniejsze aby dzidzius byl zdrowy [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokładnie każda ciąża inna. W ciąży z synem czułam się fatalnie. Teraz porównując do tamtego okresu jest idealnie, ciąża jak z pięknego filmu[emoji14]

2fwa3e3knqytd1p8.png
dqpr3e5ew75wg1jw.png
 
Hej, wybierzmy moderatora :) W ogole najlepiej, by to byly 2 osoby, tak w razie co. Tak mysle, co?


Ktora chetna? Ktora ma czas?
Moderator powinien dbać o porzadek, trzymanie sie regulaminu, usuwac zbedne watki, zakladac nowe, kontrolowac liste, byc w kontakcie z adminami. I tyle, zadna filozofia :)
Jestem moderatorem na starym wątku (choc juz nie udzielam sie za czesto...) i jeszcze, gdy ktoras z dziewczyn z listy dlugo sie nie odzywala pisalam zapytanie na priv czy wszystko w porzadku.


Ja bym chciała byśmy umowily sie lojalnie, że jak ktoras obrazi sie czy z jakiegokolwiek powodu po prostu przestanie miec chcec sie udzielac, to by dala komus o tym znac... Bysmy sie nie martwily.

Na poprzednim synkowym forum zniknely tak nagle 2 stale bywalczynie. Wiecie jakie mialysmy mysli? Pisalam bez odpowiedzi...
 
Hej, wybierzmy moderatora :) W ogole najlepiej, by to byly 2 osoby, tak w razie co. Tak mysle, co?


Ktora chetna? Ktora ma czas?
Moderator powinien dbać o porzadek, trzymanie sie regulaminu, usuwac zbedne watki, zakladac nowe, kontrolowac liste, byc w kontakcie z adminami. I tyle, zadna filozofia :)
Jestem moderatorem na starym wątku (choc juz nie udzielam sie za czesto...) i jeszcze, gdy ktoras z dziewczyn z listy dlugo sie nie odzywala pisalam zapytanie na priv czy wszystko w porzadku.


Ja bym chciała byśmy umowily sie lojalnie, że jak ktoras obrazi sie czy z jakiegokolwiek powodu po prostu przestanie miec chcec sie udzielac, to by dala komus o tym znac... Bysmy sie nie martwily.

Na poprzednim synkowym forum zniknely tak nagle 2 stale bywalczynie. Wiecie jakie mialysmy mysli? Pisalam bez odpowiedzi...
Jestem za, u mnie na starym forum też zniknęło kilka dziewczyn jak się później okazało tak po prostu...
Jeżeli nie będzie chętnych mogę być ja, chociaż wolałabym żeby zgłosiła się jakaś dziewczyna która już nie pracuje i ma trochę więcej czasu wolnego :) Ja jak narazie ledwo ogarniam czytanie po całym dniu waszego pisania :)

hchy3e3k9yjb23r2.png
 
Mam pytanie techniczne.
Na kompie mam suwaczek ustawiony u widac go tam. A na telefonie nie. Glownie pisze jednak z telefonu. Czy mam na telefonie wejsc w ustawienia i wkleic sygnature i to zalatwi sprawe czy jakos inaczej?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry