reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

Hmmm my z mężem mamy tylko 2 pokojowe mieszkanie.. duże pokoje ale tylko 2 trochę szkoda. Planuje zrobić w sypialni specjalny kącik dla malucha. I myślę że z rok lub dwa tak będzie ok. gorzej jak podrośnie... będziemy musieli znaleźć większe mieszkanie. W sumie bardzo mi to nasze mieszkanie odpowiada.. jest ogródek niedaleko przedszkole, szkoła i piękny las...

My tez pierwsze mieszkanie mieliśmy 2pokojowe. W sumie sypialnia i salon z kuchnia. Do roku czasu było nawet ok ale potem juz corka potrzebowała swojego kącika na zabawki, ciezko było nam sie w szafie juz pomieścić bo ciagle przybywało ciuszków dla małej i zdecydowaliśmy sie na większe mieszkanie ale juz z zamysłem ze bedzie 2 dzieci i każde musi mieć swój pokój :) wiec teraz mamy 3 sypialnie i salon z kuchnia :)

Zawsze możesz poszukać większego mieszkania w tej samej okolicy :)


ganngox19445go7d.png
 
reklama
A ja mam pytanie do mam które przeszły już usg genetyczne to badanie robi się dopochwowo czy przez powłoki brzuszne?

Witam czytam was regularnie i narazie raz się odezwalam. Ja miałam usg genetyczne 16.9 w 12 tyg i było dopochwowe i wtedy też się dowiedziałam że będą bliźniaki chociaż ciągle była mowa o jednym

12 tydzień
 
Część, mało piszę bo jakoś czasu brakuje. Ale czytam na bieżąco :) ja prenatalne mam 30 września i już mi zapowiedziano, że będzie dopochwowe. Nosa mam na dziewczynkę... Ale czy to przeczucie czy raczej "pobożne życzenie" to głowy nie dam..
 
My tez pierwsze mieszkanie mieliśmy 2pokojowe. W sumie sypialnia i salon z kuchnia. Do roku czasu było nawet ok ale potem juz corka potrzebowała swojego kącika na zabawki, ciezko było nam sie w szafie juz pomieścić bo ciagle przybywało ciuszków dla małej i zdecydowaliśmy sie na większe mieszkanie ale juz z zamysłem ze bedzie 2 dzieci i każde musi mieć swój pokój :) wiec teraz mamy 3 sypialnie i salon z kuchnia :)

Zawsze możesz poszukać większego mieszkania w tej samej okolicy :)


ganngox19445go7d.png
Wiem właśnie i tego się obawiam że braknie nam miejsca... zabawki, chodziki, ciuszki... będzie trudno. A trochę mnie przeraża przeprowadzka z małym dzieckiem... ale teraz też mi się nie uśmiecha. Będzie jak będzie zawsze coś się wymyśli. W ogóle się obawiam że zabawek i ciuszków będzie full, mam czworo rodzeństwa jestem średnia a to pierwsze dzecko w rodzinie... moja mama już szaleje bo to pierwszy wnuk.. aż się boje :laugh2:
 
Część, mało piszę bo jakoś czasu brakuje. Ale czytam na bieżąco :) ja prenatalne mam 30 września i już mi zapowiedziano, że będzie dopochwowe. Nosa mam na dziewczynkę... Ale czy to przeczucie czy raczej "pobożne życzenie" to głowy nie dam..
Ale myślisz że będzie widać na badaniu płeć dziecka... moi znajomi mówili że dopiero w 14,15 tygodniu...
 
Wiem właśnie i tego się obawiam że braknie nam miejsca... zabawki, chodziki, ciuszki... będzie trudno. A trochę mnie przeraża przeprowadzka z małym dzieckiem... ale teraz też mi się nie uśmiecha. Będzie jak będzie zawsze coś się wymyśli. W ogóle się obawiam że zabawek i ciuszków będzie full, mam czworo rodzeństwa jestem średnia a to pierwsze dzecko w rodzinie... moja mama już szaleje bo to pierwszy wnuk.. aż się boje :laugh2:
Znam to:) tylko od strony męża. Pierwsza wnusia. Dziadkowie i ciocia zwariowali. Wszystkie katy poobkladane zabawkami i ciuszkami... Dwa wozki, 5 dużych koszy zabawek no i wszędzie za Male ciuszki bo nie mamy gdzie tego skladowac...
 
Witam czytam was regularnie i narazie raz się odezwalam. Ja miałam usg genetyczne 16.9 w 12 tyg i było dopochwowe i wtedy też się dowiedziałam że będą bliźniaki chociaż ciągle była mowa o jednym

12 tydzień
Co ty mówisz... ja wczoraj byłam na usg 8+6 choć prawdopodobnie trochę dalej... i jest widoczny jeden bobas a mówisz że tobie w 12 tygodniu pokazała się dwójka maluszków... ale wcześniej kiedy ostatni raz miałaś robione usg ?
 
reklama
A ja mam pytanie do mam które przeszły już usg genetyczne to badanie robi się dopochwowo czy przez powłoki brzuszne?
w poprzedniej ciązy próbowali zrobić przez powłoki ale ze wzgledu na tkankę tłuszczowa malo mogła p.doktor zobaczyć,i zrobiła dopochwowo .Tam znowu jej przeszkadzał mięsniak i z pierwszego genetycznego dużo miałam nieścisłości.Ale zaryzykowała że będzie dziewczynka i tak było
Teraz mam skierowanie do innej poradni.Zobaczymy ,co bedzie ,to już 04-10
 
Do góry