reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

O kurde, no faktycznie nie dziwne, że jest tyle pomyłek [emoji23]


U mnie od 7 rano nowi "sąsiedzi" używają chyba młota pneumatycznego, bo jest taaaak głośno, że własnych myśli nie słyszę [emoji45] Już ich nie lubię [emoji52]

ckai43r886icswaj.png
 
reklama
Dzien dobry.
Ja dzisiaj od rana fatalnie sie czuje. Nie moglam w nocy spac i teraz jestem rozbita. Oczywiscie wymioty.juz zaliczylam.
Corcia w przedszkolu to teoche odpoczne a popoludniu fo lekarza.
Troche sie stresuje...

Co do zakupow to ja tez bym byla ostrozna.
My dla corki wozek lozeczko itd mielismy w neutralnych kolorach bo jednak do konca lekarzom nie wierzę :p

Teraz wiekszosc rzeczy mamy. Chyba ze bedziw chlopiec to ubranka do wymiany ale to i tak dopiero pod koniec.
 
Ja też już bym chciała kupić parę ciuszków... u nas w domu jak narazie nic nie przypomina że dzidzia się zbliża. Ale wolę poczekać jeszcze z 2 miesiące zanim wpadnę w szał zakupów :rofl:
 
Ja mam wrażenie ze bedzie chłopiec bo przy ciąży z corka czułam sie lepiej ale chciałabym sie mylić bo marzy mi sie druga córa [emoji7] dla dziewczynki mam cała wyprawkę wiec pewnie pod koniec roku bądź napoczatku nowego będę musiała wszystko przywieźć przejrzeć i ewentualnie sprzedać jak sie okaże ze chłopak :/ wózek tez mam w neutralnym kolorze wiec przynajmniej z tym nie bedzie problemu ale i tak będę musiała go dać gdzieś do czyszczenia. No i czeka nas jeszcze urządzenie pokoju dla dziecka bo narazie zrobiłam sobie z niego suszarnie prasowalnie i taki mały magazyn niepotrzebnych ,,gratów" :)


ganngox19445go7d.png
 
Ja tak mysle powolutku kupowac po nowym roku:) na razie zerkam sobie co mi sie podoba :) jakie kolory dla dziewczynki, jakie dla chlopca :)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Niech juz bedzie ten czas jak będziemy wiedziały kogo w brzuszku nosimy :)


ganngox19445go7d.png
O tak bardzo bym chciała wiedzieć kto mieszka u mnie w brzuchu:)
Tylko mam nadzieje ze pokaze sie wczesniej niż corka. Ona pokazala sie w 20 tyg ale trz lekarz nie umiał określić na 100% bo się strasznie wiercila. Potwierdzilo sie dopiero w 32 tyg na usg 3d:) ja bym chciała chłopca ale najważniejsze zeby bylo zdrowe. A plec jest na drugim miejscu...
A gdyby byl chłopiec to wszystkie ciuszki mam do wymiany, no i nie mamy wózka, wanienki.
 
reklama
Do góry