reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Taki palant mi sie trafil... Ja mam naderwana lekatke, mialam miec zabieg ale ze względu na ciążę nie moge go miec a ten mi wypisuje skierowanie na rezonans bo go ciaza nie interesuje... Dzisiaj skladam skarge na niego... Nie moge sie otrzasnac z tej wizyty

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Mam 37 lat i robię badania prenatalne, od 35 roku życia masz je refundowane i lekarz nie może odmówić skierowania. Ja robię USG i test z krwi PAPPA. Jeśli coś będzie ( TFU, TFU) nie tak robię bardziej inwazyjne amniopunkcje :/ , tu jest minimalne ryzyko poronienia.
 
jagoda malina - mam 27 lat... moja gin wysłała mnie tylko na USG genetyczne. Właśnie się zapisałam w dokładnie 12 tc na 5.10. Cena to 200 zł, a jak sprawdzałam to wszędzie jest podobnie z kwotą. Po prostu się zastanawiałam, czy robić te testy PAPPA i inne, ale chyba skoro pani doktor nie kazała, to sobie daruję...
 
Mi nój ginekolog kazal zapisać sie tylko na usg "genetyczne" i opisal jak postepuje się później w przypadku, w którym coś budzi wątpliwości.
I w sumie to całe szczęście, bo test pappa (usg + biochemia + opracowanie) kosztuje u lekarza do którego idę na "dwunastkę" 700 PLN (!). Jak będzie trzeba to oczywiście zrobie, ale jak nie to ucieszę sie podwójnie
 
Taki palant mi sie trafil... Ja mam naderwana lekatke, mialam miec zabieg ale ze względu na ciążę nie moge go miec a ten mi wypisuje skierowanie na rezonans bo go ciaza nie interesuje... Dzisiaj skladam skarge na niego... Nie moge sie otrzasnac z tej wizyty

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Współczuje... są ludzie i debile
 
Milkchocolate - no co Ty mówisz?! :O Ręce opadają!!!! Nie wierzę...co za palant.
I to lekarz?! A, i kazal mi schudnac zeby nie obciazac kolana! Gdzie mowie ze w ciazy oschudzanie?troche slabo. A on dalej, ciaza to nie choroba... Ja doskonale o tym wiem. Ale odchudzac sie nie bede i na rezonans tez nie pojde.
Podkresle ze nie jestem osoba z nadwaga.. Ale jak to stwierdzil, kilka kg mniej kolanu nie zaszkodzi a dziecko i tak sie rozwinie.....[emoji33]

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
I to lekarz?! A, i kazal mi schudnac zeby nie obciazac kolana! Gdzie mowie ze w ciazy oschudzanie?troche slabo. A on dalej, ciaza to nie choroba... Ja doskonale o tym wiem. Ale odchudzac sie nie bede i na rezonans tez nie pojde.
Podkresle ze nie jestem osoba z nadwaga.. Ale jak to stwierdzil, kilka kg mniej kolanu nie zaszkodzi a dziecko i tak sie rozwinie.....[emoji33]

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Ojeja. Ale nerwów uzylas... Co za palant
 
reklama
Do góry