reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

Witam wszystkie przyszłe mamy!
Jestem studentką IVr fizjoterapi, przeprowadzam wśród przyszłych mam ankiete odnośnie występowania bólów kręgosłupa w ciąży. Będe bardzo wdzięczna za wypełnienie jej online. Ankieta jest anonimowa, zajmie dosłownie kilka minut. Z góry dziękuje i życzę zdrowia Wam i maluszkom! :*
Link do: OCENA CZĘSTOŚCI WYSTĘPOWANIA BÓLÓW KRĘGOSŁUPA U KOBIET W CIĄŻY
 
reklama
Właśnie dopisałam się do listy kwietniowych mam, Igusiaid wysłałam do Ciebie wiadomość ;) Chyba już można, zaryzykuję, w końcu skoczył mi dziś 9 tc...
 
Jeny no masakra... Ale dobrze ze nie zostaniesz bez srodkow i jest jakies wyjscie.. A pozniej bedziesz miala czad to poszukasz czegos nowego :)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Ja tez w domu, wieczory są dla nas i weekendy, a w tygodniu glownie spacery, sklepy, kawka ze znajomymi, kino albo ksiazka i nadrabiam zaleglosci filmowe:) ale ja to jestem taka, ze za dlugo nie mogę byc w domu to ciagle kogos odwiedzam albo gdzies idę hehe

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Ja piję słabą herbatę z cytryną i miodem, rano do śniadania jak znalazł :D

w57vskjog7p17owg.png
No właśnie ja też do śniadania tyle że z cukrem. Pije lipton i ona jakas taka mocniejsza zawsze wychodzi... Nie lubię takich słabych siuśków bo jak się jeszcze cytryne doda to prawie jak woda... :dry:
 
reklama
Do góry