reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Witam wszystkie przyszłe mamy!
Jestem studentką IVr fizjoterapi, przeprowadzam wśród przyszłych mam ankiete odnośnie występowania bólów kręgosłupa w ciąży. Będe bardzo wdzięczna za wypełnienie jej online. Ankieta jest anonimowa, zajmie dosłownie kilka minut. Z góry dziękuje i życzę zdrowia Wam i maluszkom! :*
Link do: OCENA CZĘSTOŚCI WYSTĘPOWANIA BÓLÓW KRĘGOSŁUPA U KOBIET W CIĄŻY
 
reklama
Właśnie dopisałam się do listy kwietniowych mam, Igusiaid wysłałam do Ciebie wiadomość ;) Chyba już można, zaryzykuję, w końcu skoczył mi dziś 9 tc...
 
Jeny no masakra... Ale dobrze ze nie zostaniesz bez srodkow i jest jakies wyjscie.. A pozniej bedziesz miala czad to poszukasz czegos nowego :)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Ja tez w domu, wieczory są dla nas i weekendy, a w tygodniu glownie spacery, sklepy, kawka ze znajomymi, kino albo ksiazka i nadrabiam zaleglosci filmowe:) ale ja to jestem taka, ze za dlugo nie mogę byc w domu to ciagle kogos odwiedzam albo gdzies idę hehe

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Ja piję słabą herbatę z cytryną i miodem, rano do śniadania jak znalazł :D

w57vskjog7p17owg.png
No właśnie ja też do śniadania tyle że z cukrem. Pije lipton i ona jakas taka mocniejsza zawsze wychodzi... Nie lubię takich słabych siuśków bo jak się jeszcze cytryne doda to prawie jak woda... :dry:
 
reklama
Do góry