reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Hej dziewczyny,z tą miłością to nie chodzi mi oto że nie bede umiała "podzielić" jej na jedną jszcze osóbke.W poprzednich ciażach to gdy tylko sie dowiedziałam to czułam ogromna radośc i euforię.Teraz jest inaczej zupełnie,może dlatego że nie planowalismy juz potomstwa.Mieliśmy plany, abym za kilka miesiecy mogła dojechac do męza i iśc w Belgii do pracy.W terazniejszej sytuacji jest to raczej niemożliwe.Po pierwsze nie wyobrazam sobie ciązy i porodu w obcym kraju,po drugie nie umiem oddac kilkutygodniowego dziecka pod opieke komuś obcemu.Zawsze przez 2-3 latka zajmowałam sie osobiście moimi dziecmi.Boję sie ,że po prostu ta zmiana planów odbije się na relacji z maleństwem.Lubiłam miec wszystko zaplanowane i kazda ciąza była taka ,a teraz zonk...Ale po prostu teraz musze w głowie te plany poprzesuwac,nie ma innego wyjscia.
 
Usg genetyczne mam 11.10 ;) trochę długo nie mogę się doczekać. ...będzie to 12tc 2d ;) mdłości raz mijają raz jest ich więcej. ... od kilku dni zdarzyło mi się 3 razy takie ruch w brzuchu ... jelita czy coś. ... aż podskoczylam; ) wiem wiem za wcześnie aczkolwiek mile uczucie mimo że to zapewne jelita ;) i dość ciekawe ;) chciałabym juz pomal zacząć szał wyprawkowy ... ale mąż prosi bym poczekała i wiem ze ma rację ;) jutro badania a w poniedzialek wizyta i gin ;) nie mogę się doczekać aż zobaczę maluszka ;)
 
Hej dziewczyny ;) Jestem tu nowa. Jestem już mamą 16 miesięcznego synka a obecnie jestem w 9tc. Nie założyłam konta żeby czerpać informację o przebiegu ciąży i porodzie ale żeby podzielić się ewentualnie doświadczeniami i przeżyciami. Trochę przeszłam w czasie ostatniej ciąży, więc jeśli będę potrafiła to chętnie pomogę. Powodzenia dziewczyny;)
 
Usg genetyczne mam 11.10 ;) trochę długo nie mogę się doczekać. ...będzie to 12tc 2d ;) mdłości raz mijają raz jest ich więcej. ... od kilku dni zdarzyło mi się 3 razy takie ruch w brzuchu ... jelita czy coś. ... aż podskoczylam; ) wiem wiem za wcześnie aczkolwiek mile uczucie mimo że to zapewne jelita ;) i dość ciekawe ;) chciałabym juz pomal zacząć szał wyprawkowy ... ale mąż prosi bym poczekała i wiem ze ma rację ;) jutro badania a w poniedzialek wizyta i gin ;) nie mogę się doczekać aż zobaczę maluszka ;)
Chyba troche wcześnie ale jesli to Twoja druga ciaza to juz niedługo moze się będziesz cieszyla ruchami:) ja w pierwszej ciazy poczułam ruchy w 17 tyg wiec teraz moze poczuje szybciej:) bardzo na to czekam bo to najmilsze uczucie w calej ciazy:)
 
Na czczo trzeba byc, jesli w badaniach jest tez glukoza.
Do morfologii nie trzeba i tych wszystkich hivow, rozyczek tez nie. Mozna zjesc lekkie sniadanie. Mozna wypic wode, ale bez przesady, ze litr na raz, bo mozna rozrzedzic krew ;)
Na necie sa mieszane opinie co do tsh. Moj endokrynolog w poprzedniej ciazy mowil, ze moge jesc lekkie śniadanie.

Co do pobierania moczu powinno sie najpierw umyć, wytrzec, troche siknac i pobrać mocz ze środkowego strumienia. Kolo cewki po nocy czesto sa fizjologiczne bakterie. Jak sie nie umyje, to czesto ze sluzem wpadają do probki i falszuja wynik.


Lucy - strasznie mi przykro :/ Ja tez jestem bez dochodu... Zapisz się do PUP. Po urodzeniu dziecka bedzie przyslugiwac Ci kosiniakowe 1000 zl miesiecznie przez rok.
Hej, nie trzeba być w pup żeby dostać tego tysiaka.

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam. Jestem w 8 tyg ciazy lecz 3 dni temu dostalam plamienia i pojechalam do szpitala gdzie powiedziano mi ze wszystko w porzadku . Wczoraj bylam u ginekologa i stwierdzil ze jest drugi pecherzyk lecz bez cialka zoltego tak jakby sie nie rozwijal ale tam ten drugi plod ma juz 8 tyg i prawidlowo sie rozwija . Czy pecherzyk bez cialka zoltego moze zaszkodzic tam temu zarodkowi ? Lekarz kazal przyjsc mi za tydzien zeby zobaczyc co z tym pustym pecherzykiem . moze ktos cos slyszal o takim przypadku ? Z gory dziekuje za pomoc.
 
ma któras z Was moze sprawdzone proporcje na syrop z cebuli? w sumie nigdy go sama nie robilam... jedynie mam w pamięci ze babcia mi taki robila w dziecinstwie...
Kroisz dużą cebule w dużą kostkę i zasypujesz cukrem. Sporo tego cukru tak żeby każda kostka była w nim otoczona. I w sloik.
Po 2 godzinach jest już sok.
Jak jestem chora to robie więcej cebuli w litrowy sloik, dość często trzeba to popijać żeby był efekt.

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry