reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Może głupie pytanie ale nie daje mi spokoju. Dziewczyny też macie tam tak mokro? Ja normalnie co chwilę latam bo mam wrażenie że dostałam okres. Ciagle mokro i coraz więcej.
 
Może głupie pytanie ale nie daje mi spokoju. Dziewczyny też macie tam tak mokro? Ja normalnie co chwilę latam bo mam wrażenie że dostałam okres. Ciagle mokro i coraz więcej.
Tak. Mam tak samo. To nie glupie pytanie;) częściej idę sprawdzac do lazienki bo mam zaraz lek co tak mokro..

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
A fluor w czym przeszkadza?, ja uzywam dwie pasty ma zmiane i, tak zostanie no, chyba, ze dentysta kaze zmienic ;)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Ogólnie temat fluoru to temat rzeka... że niby nie pomaga a szkodzi, że trucizna, a dodawanie go do past do zębów to sposób na utylizację szkodliwego fluoru. Ja tam nie wiem....nie znam się ale tak słyszałam :)
 
Ja też mam mokro . I czasami czuje ze coś wypływa i też lecę od razu do łazienki, ale to zawsze tylko śluz białawy:-)

Co do past to ja stosuje tą co mam i już.
 
Te nasze objawy i ich brak to udowadnia, że każda ciąża jest inna:-)

Już się nie mogę doczekać środowej wizyty. Tak mi się wlecze ten czas okropnie...tak bym chciała już usłyszeć, że w macicy jest ładny pęcherzyk. Może byłoby już maluszka trochę widać...
 
reklama
Tez mi sie wlecze czas do wtorku dlatego dzisiaj wyruszylismy za miasto zeby szybko sobota zleciala przynajmniej

f2w33e3ksyo3aiyy.png
 
Do góry